Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Clévacances 3 clés 4 pers au Cros Bas
Dit vakantiehuis in Chanac is voorzien van een keuken
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een wasserij over een tuin en barbecues. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, microgolfoven en vaatwasser. Een wasmachine, een eetruimte en een televisie zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Houtkachel
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Schoonmaakservice (op verzoek)
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Op het platteland
Dingen om te doen
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Lzm344 - Clévacances 3 Clés 4 Pers au Cros Bas Chanac
Lzm344 - Clévacances 3 Clés 4 Pers au Cros Bas Cottage
Lzm344 - Clévacances 3 Clés 4 Pers au Cros Bas Cottage Chanac
48H163440
Over deze buurt
CHANAC, Causses de Sauveterre et du Méjean
In de buurt
Parc National des Cévennes
15 min. rijden - 14.5 km
Golf des Gorges du Tarn
15 min. rijden - 15.4 km
Loups du Gévaudan
30 min. rijden - 38.4 km
Gorges du Tarn
42 min. rijden - 43.7 km
Grotte de l'Aven Armand
42 min. rijden - 44.5 km
Lokaal vervoer
Station Le Bruel - 7 min. rijden
Restaurants
Bar le Flo
16 min. rijden
Tranchard Muriel
12 min. rijden
Au Bon Bec Pause Gourmande
17 min. rijden
Discothèque le Ménestrel
19 min. rijden
Bar 2000
18 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Clévacances 3 clés 4 pers au Cros Bas?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Waar staat Clévacances 3 clés 4 pers au Cros Bas?
Dit vakantiehuis ligt in de bergen, op 15 km afstand van Parc National des Cévennes, Golf des Gorges du Tarn en Parc naturel régional de l'Aubrac. Utopix ligt op 18,1 km.
Beoordelingen over Clévacances 3 clés 4 pers au Cros Bas
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10/10
Netheid
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Martine A.
12 jul 2024
Positief: Netheid
formidable
trés bien
Martine A.
7 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Danielle M.
5 mei 2024
Positief: Netheid
Un séjour magnifique
Malgré le temps hivernal de ce début mai, la Lozère a répondu à toutes nos attentes. Nous avons aimé la nature grandiose, les Causses, les Gorges, les loups, le calme, la gentillesse extrême de toutes les personnes rencontrées...
C'était génial...et le chauffage au bois dans le chalet, super super...
Tout était parfait
Merci à la propriétaire du gîte ...❤️
Danielle M.
5 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
8 nov 2021
Positief: Netheid
Super Séjour en Lozère
Gîte très agréable, bien équipé.
Propriétaire sympathique
Je recommande vivement ce logement