Geheel appartement

Wifi, ski-in/ski-out & foot of the slopes, fitness, sauna, hammam, terrace, balcony, tv, ski locker

Fotogalerie voor Wifi, ski-in/ski-out & foot of the slopes, fitness, sauna, hammam, terrace, balcony, tv, ski locker

Een modern, meerlaags gebouw met grote ramen, met een besneeuwde berg op de achtergrond.
Een modern gebouw met een plat dak, grote ramen en een binnentuin met gazon en zitgedeelte.
Een terras buiten met houten tafels en stoelen, grote ramen en uitzicht op bergen.
Interieur
Een modern restaurant met houten vloeren, zwarte stoelen en een bar met krukken.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Wifi, ski-in/ski-out & foot of the slopes, fitness, sauna, hammam, terrace, balcony, tv, ski locker

  • De nieuwe Swisspeak Resorts Vercorin Residence in Zwitserland is een prachtig complex gelegen in het centrum van het resort. Het bestaat uit 5 verdiepingen (met lift) en beschikt over een honderdtal moderne appartementen (van studio's voor 2 personen tot appartementen voor 8 personen), allemaal zeer goed uitgerust. Het ligt op een paar meter van de skipistes van Vercorin (onderdeel van het skigebied Val d'Anniviers) en het VVV-kantoor van Vercorin bevindt zich op slechts 150 meter van de residentie. De gondellift Vercorin - Sigueroulaz bevindt zich tegenover de residentie en biedt toegang tot de top van de Crêt du Midi op een hoogte van meer dan 2300 m. Een piste brengt u terug naar het startpunt. Een ideale locatie voor een "ski-in/ski-out" verblijf. Ter plaatse kunt u genieten van de wellnessruimte van de residentie met sauna, whirlpool, hamam en een ontspanningsruimte met een speelkamer. Een bar en lounge zijn ook beschikbaar voor een gezellige tijd na een goede dag skiën. gemiddelde oppervlakte 35 m². woonkamer met bedbank. kamer met 2 twin bedden (90). met koffiezetapparaat (Nespresso), oven, vaatwasser, keramische kookplaten. douche met WC. balkon van 9.00 m² OF terras van 13.00 m².

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Chalais in de bergen. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals The Wine Museum en Château de Tourbillon. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Attractiepark Happyland en Natuurmuseum een bezoekje brengen. Observatoire François-Xavier Bagnoud en Babylift zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, bergbeklimmen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Chalais
Meer appartementen in Chalais
Kaart
Vercorin

In de buurt

  • Een houten huis met een balkon, omringd door weelderige begroeiing en bergen op de achtergrond.
    Wintersportplaats Grimentz
    21 min. rijden - 15.8 km
  • Een besneeuwd berglandschap met een stoeltjeslift en rode palen.
    Skigebied 4 Vallées
    33 min. rijden - 29.7 km
  • Télécabine Vercorin - Crêt-du-Midi Gondel
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Kabelbaan Montana - Cry d'Er
    40 min. rijden - 26.3 km
  • Leukerbad Therme
    54 min. rijden - 42.8 km

Lokaal vervoer

  • Saint-Léonard Station - 24 min. rijden
  • Sion (SIR) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Star Kebab
    15 min. rijden
  • Capri
    15 min. rijden
  • McDonald's
    14 min. rijden
  • Villa Bayard
    15 min. rijden
  • Hoppy People Taproom
    16 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wifi, ski-in/ski-out & foot of the slopes, fitness, sauna, hammam, terrace, balcony, tv, ski locker?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Wifi, ski-in/ski-out & foot of the slopes, fitness, sauna, hammam, terrace, balcony, tv, ski locker inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Wifi, ski-in/ski-out & foot of the slopes, fitness, sauna, hammam, terrace, balcony, tv, ski locker uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Wifi, ski-in/ski-out & foot of the slopes, fitness, sauna, hammam, terrace, balcony, tv, ski locker?

Dit appartement in Chalais biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op enkele stappen van Télécabine Vercorin - Crêt-du-Midi en op 15 km afstand van Gondelbahn Grimentz - Bendolla en Attractiepark Happyland. Ook Lac de Géronde en The Wine Museum liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk