Hotel Universal ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Cervia. Geniet van de prachtige natuur bij Pijnboombossen en Parco della Salina di Cervia. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Mirabilandia en Minigolf Centrale. Reis je met kinderen? Overweeg dan Sala Giochi Hippy of ga naar Circolo Tennis Cervia om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Kies voor waterpret zoals kajakken of waterskiën of beleef avonturen zoals mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Cervia
Lungomare Deledda, 118, Cervia, RA, 48015
In de buurt
Piazza Garibaldi
2 min. rijden - 2.2 km
Stadhuis van Cervia
2 min. rijden - 2.2 km
Kathedraal van Santa Maria Assunta
2 min. rijden - 2.2 km
Museo delle Saline
3 min. rijden - 2.5 km
Pijnboombossen
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Cervia-Milano Marittima - 3 min. rijden
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 52 min. rijden
Restaurants
Sugar Cafe
12 min. wandelen
Il Moro
9 min. wandelen
Bagno Anita 190
9 min. wandelen
Pomodoro Rosso
14 min. wandelen
Saretina 152
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Universal
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid naast een golfbaan
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een spelletjesruimte verwelkomen je bij Hotel Universal. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen en verwen jezelf met een body scrub, een massage of een gezichtsbehandeling. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, een feestzaal en gratis kranten
Een vergaderruimte, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Meertalig personeel, een lift en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
De 94 kamers bieden leuke voordelen zoals gemeubileerde balkons en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Bubbelbad
Buitenzwembad
Piano
Spelletjesruimte
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
185 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Rechtstreekse toegang tot het strand
Terras
Spa
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elke dag gratis kranten
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 20 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT039007A14MEQE76W
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Universal Cervia
Universal Cervia
Hotel Universal Hotel
Hotel Universal Cervia
Hotel Universal Hotel Cervia
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Universal over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Universal?
Vandaag, 15 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Universal van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 117, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Universal?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Universal inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Universal uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Universal?
Dit hotel in Cervia biedt rechtstreeks toegang tot het strand, ligt naast een golfbaan en binnen 3 km afstand van Pijnboombossen, Piazza Garibaldi en Kathedraal van Santa Maria Assunta. Ook Stadhuis van Cervia en Kartodromo Happy Valley liggen op 3 km afstand. Station Cervia-Milano Marittima ligt op 28 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Universal
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 91 beoordelingen
10 - Uitstekend
30
Gastenscore: 8 - Goed. 45 van 91 beoordelingen
8 - Goed
45
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 91 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 91 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 91 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Hanny Louise
19 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wij voelden ons echt welkom
Universal is een ruim opgezet prima onderhouden hotel op een prachtlocatie: tegenover het kilometers lange strand, met tal van restaurants, bars en winkeltjes om de hoek. Wij verbleven op de 3e verdieping in een kamer met balkon met uitzicht op zee en hebben genoten van de gezellige drukte. Maar zodra de balkondeuren dicht waren, was er nauwelijks iets van te horen. Ook beschikken de kamers over verduisterende rolluiken, geen overbodige luxe in de hete en zonnige julimaand. Wie niet van zand en zee houdt, kan in het hotel zelf terecht in een schitterend en groot zwembad. Aan de voorkant nodigt een groot terras uit tot uitpuffen in de schaduw. Wij gebruikten alleen ontbijt (half en vol pension is ook mogelijk), en dat was zeer divers en smakelijk. En overal troffen wij vriendelijk en hoffelijk personeel. Wij voelden ons echt welkom.
Hanny Louise
2 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Judith
21 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heerlijk strandhotel
Heerlijk hotel aan het strand. Aardig personeel
Judith
7 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Johan
24 sep 2025
Johan
6 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Susan
Reisde met partner
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was very busy due to the IRONMAN, but staff were professional, especially in the face of checking out guests on Monday 22/9 discovering there was a train and public transport strike, that, shout out to Vanessa, she dealt with frantic guests stranded for getting to Bologna airport for travelling home in a calm and professional manner. They don’t have enough kettles for rooms, I would say, we could only have one on the last 2 days of our 7 day stay. The only staff member who I found disconcerting , was the cream jacketed breakfast room male, who came up to me on the first morning and said “you make only breakfast “ I had nothing in my hands, and hadn’t even found a table . That was insulting but I chose not to mention in the moment because I wanted to just get on with my stay.
Susan
7 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Elizabeth
Reisde met een groep
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Just perfect stay. Thank you
Elizabeth
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Gisella
Reisde met partner, Reisde met familie
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable and close to beach, many restaurants and stores.
Gisella
2 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Madeleine
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Prisvärt hotell för enklare resa!
Trevlig personal, bra service och fint städat. Hotellet ligger precis vid stranden och har en fin pool. Det är nära till allt men dock väldigt gammaldags stil och hotellet skulle behöva en renovering. Men bra hotell för en billig peng!
Madeleine
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Francesco
Zakenreiziger
26 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Francesco
1 nacht verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
claudio
Zakenreiziger
2 jun 2025
e stato solo un pernotto ,in quanto ero impegnato in attività che non mi hanno permesso altro che il chek-in , colazione e chek-out, ma sono stati all'altezza delle aspettative.
claudio
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Attilio
2 jun 2025
Attilio
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
GUIDO
2 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel bello, servizio ottimo, colazione fantastica. Posizione ottima.
Dovrebbe investire per aggiornare la struttura che in alcune cose è un po' datata.
GUIDO
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
andrea
Reisde met familie en kleine kinderen
3 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
hotel piacevole sul lungomare di Cervia .. diciamo pero' che è un po' retro' ... una rimodernatina gli farebbe bene .. Comunque bello , ottima posizione ...ristoranti proprio di fronte
andrea
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Claudio
Reisde met familie
28 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Abbiamo soggiornato dal 25 al 27 aprile 2025, location ottima, colazione eccellente , struttura pulita , personale molto professionale , lo consigliamo
Claudio
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
WOOSUNG
Zakenreiziger
14 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
WOOSUNG
7 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Alexandru
Reisde met een groep
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La camera, spaziosa, aveva una bella vista sul mare con balconcino.
Colazione buonissima.
Piscina top!
Unica pecca, servizio car valet un po' superficiale.
Alexandru
2 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Nicolo
Zakenreiziger
23 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel and good location.
They should just add some vegan options for breakfast, you can find Bread, Jam, Fruit, Pastry, but nothing salty except walnuts.
Nicolo
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Pietro
Reisde met partner
22 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura è comoda al lungomare di Cervia e raggiungibile a piedi dalla stazione di Cervia M.M. con passeggiata di 30 minuti circa.
La camera dispone di cassaforte.
Pietro
6 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Nicola
Reisde met familie
16 aug 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place
Struttura pulita in generale un po’ vecchia ma confortevole. A due passi dalla spiaggia quindi molto comoda
Nicola
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Chiara
4 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bella struttura, accogliente, pulita, tutti molto disponibili, comodissima per chi ama il mare e la spiaggia, colazione abbondante, varia e di qualità, personale molto attento e sempre sorridente. Mi sono trovata molto bene
Chiara
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Nicolo
Zakenreiziger
24 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Everything nice, just missing more vegan options for breakfast.
Nicolo
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Ken
2 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Extremely Satisfying place to stay!
It was a wonderful hotel to stay at. It was near the beach and a great place to walk for exercise. It was off season, so it was not busy with people. Great views, great restaurants and had a lovely meal. The breakfast was included and was absolutely fantastic. The staff were very friendly and professional.
Ken
1 nacht verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Federico
4 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La nostra camera era nella zona "vecchia". Bagno non altezza di un 4 stelle, piccolo e con doccia minuscola. Ottima colazione e personale molto disponibile e cortese. Bella piscina
Federico
2 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Domenico
29 apr 2023
Domenico
2 nachten verbleven in april 2023
6/10 – Redelijk
Christian
Reisde met familie
26 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Stanze molto piccole, arredi datati, bagno vecchio. Comunque molto pulito e comodo come posizione ma parcheggio non disponibile per tutti (meglio prenotare). Ottima colazione.
Costo eccessivo per il livello dell’hotel.
Christian
2 nachten verbleven in april 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Cristina Corinna
Zakenreiziger
5 sep 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
4 stelle non meritate
Hotel a 4 stelle che dovrebbe averne 3 (o forse 2)
Ero in viaggio per lavoro e tutte le sere si sentiva musica fino a tarda notte.
La mia camera non era così bella, molto vecchia con apertura della doccia difettosa.
Ho consumato al mini bar e il giorno dopo non è stato neanche fatto il refill, sono tornata la sera e non c’era neanche un po’ d’acqua.
Al check out, nonostante ero di fretta (ero lì per lavoro non in vacanza come probabilmente gli altri clienti), mi hanno fatto aspettare 20 minuti per avere la ricevuta della tassa di soggiorno.
Ciliegina sulla torta, ho chiesto di poter lasciare la macchina nel loro garage (garage vuoto), ma mi hanno detto che per lasciare la macchina altre 2h avrebbero applicato la tariffa giornaliera