Hotel Conchiglia ligt vlak bij het strand in Cervia. Bezoek culturele hoogtepunten Museo delle Saline en Museo Spazio Pantani. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kathedraal van Santa Maria Assunta en Moretti Huis. Mirabilandia en Minigolf Centrale zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cervia
Lungomare Grazia Deledda 46, Cervia, RA, 48015
In de buurt
Museo delle Saline
16 min. wandelen - 1.4 km
Stadhuis van Cervia
16 min. wandelen - 1.4 km
Piazza Garibaldi
16 min. wandelen - 1.4 km
Pineta di Cervia - Milano Marittima
3 min. rijden - 2.9 km
Pijnboombossen
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Cervia-Milano Marittima - 19 min. wandelen
Forli (FRL-Luigi Ridolfi) - 45 min. rijden
Restaurants
Quimèrico
9 min. wandelen
Chiosco Piadina Monica & Giorgio
10 min. wandelen
JUST
6 min. wandelen
Snack Bar Pic-Nic
15 min. wandelen
Locanda dei Salinari
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Conchiglia
Hotel met een chique stijl niet ver van Pineta di Cervia - Milano Marittima
Overweeg een verblijf bij Hotel Conchiglia en geniet van een gratis continentaal ontbijt, een poolbar en een terras. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een droogkuis/wasserijservice.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Parkeerplaatsen ter plaatse, bagageopslagruimte en een lift
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie, een 24-uurs receptie en een kruier/portier
Kamervoorzieningen
De 56 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en bidets
Lcd-televisies van 32 inch met satellietzenders
Balkons of terrassen, dagelijkse schoonmaak en telefoons
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 11.00 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bubbelbad
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Spa
Massage
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 22 september tot 15 juni.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 20 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT039007A1NECCOX79
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 20.00 uur
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Conchiglia over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Conchiglia?
Vandaag, 9 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel Conchiglia van één nacht voor twee volwassenen op 24 jun. 2026 min. € 150, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Conchiglia?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Conchiglia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Conchiglia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Conchiglia?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Pijnboombossen, Piazza Garibaldi en Stadhuis van Cervia. Ook Kathedraal van Santa Maria Assunta en Museo delle Saline liggen op 2 km afstand. Station Cervia-Milano Marittima ligt op 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Conchiglia
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Locatie
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 75 van 94 beoordelingen
10 - Uitstekend
75
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 94 beoordelingen
8 - Goed
16
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 94 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 94 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 94 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Victoria
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic hotel- great location.
Victoria
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kristine
18 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing staff and hotel
We loved the stay at this hotel. Really nice pool, good breakfast and most important, really really kind and amazing staff that was so friendly towards our kids :-)
Kristine
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gilles
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent séjour à Cervia
Parfait! Excellent séjour avec piscine, calme, face à la plage. Nous recommandons.
Gilles
8 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
massimiliano
6 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto perfetto
massimiliano
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ivan
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima struttura, pulita, rilassante e personale preparato e sempre gentilissimo. Piscina all'aperto silenziosa e mai troppo affollata. Ottimo
Ivan
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrik
27 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Supertrevligt och fräscht hotell med stora rum och härlig terrass (juniorsviten)
Riktigt bra frukost med stort urval av godsaker.
Patrik
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elizabeth
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel, facilities and staff. Room was pretty small with no mini bar for drinking/wine glasses and room service added to bill when requesting glasses and wine opener which was pretty strange as standard for most hotels!
Elizabeth
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fremragende ophold, skønt hotel, dejligt pool område, god morgenmad og fine værelser. Eneste små ting at sætte en finger på: manglende engelsk kundskaber hos personalet da der var mange internationale gæster, og så er det ikke optimalt at bo ved elevator
Peter
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ivan
1 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto perfetto soprattutto la gentilezza e professionalità del personale.
Ivan
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bogdan
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastiskt
Bogdan
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jonas
10 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel by the beach
I had a nice stay at this nice hotel located by the beach walk in Cervia. The hotel staff was very friendly and helpful. The hotel has a nice pool area at the back side with a bar & restaurant. There are plenty of good restaurants and shopping nearby. A comfortable stay when you just want to relax and let the days pass by.
Jonas
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Keith
24 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Delightful hotel.
Very attentive friendly staff made all the difference
Keith
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stefan Heine
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very recommended hotel
Had a stay with family in two rooms.
The hotel is very good and the facillities are close to excellent.
The service, except for female breakfast staff, is very very good.
We had zero problems and the reception staff(especially the very professional and friendly Belgian woman), is truly excellent with good advices and smilling.
We can truly recommend this hotel.
Stefan Heine
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Walter
12 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura e personale al top, il cliente è sempre al centro dell'attenzione, che dire siamo stati benissimo e torneremo sicuramente !!!!!
Walter
10 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Catia
19 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima scelta, mi sono trovata benissimo!!
Catia
8 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
davide
20 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bellissima esperienza, ci siamo trovati proprio bene. Servizio e gentilezza al top. Colazione fantastica. Comodissimo al
mare e al centro raggiungibile in 10 minuti di bicicletta. Super consigliato.
davide
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
24 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zu empfehlen
Sehr hohe Kundenfreundichkeit durchweg. Ideale Lage am Strand. Es war Ende September etwas kalt, man brachte mir sofort die gewünschten Zusatzdecken. Alles sehr gut und zu empfehlen.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stefano
29 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo hotel, pulizia impeccabile sia in camera che nelle zone comuni. Personale sempre gentile e disponibile. Colazione a buffet con tantissima scelta e alta qualità di prodotti. Piscina con zona idromassaggio molto curata e funzionante. Servizio bar e ristorante a bordo piscina con molte scelte. Prezzo qualità molto vantaggioso ci ritorneremo senz’altro.
Stefano
6 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexander
24 aug 2024
Positief: Personeel en service
Nice position, clean and nice personal, i recommend anyone who likes to go to that region but its expensive to be 4 stars hotel.
I found strange that there wasn't any bottle of water when we arrived and you have to pay it if you want.
Alexander
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
1 aug 2023
ikke lige børnevenligt som ønsket
Smukt hotel både indvendig og udvendig !
Vi var dog rigtige kede af at vi ikke synes hotellet levet op til at være familie/børnevenlig. Der er ikke livredder ved poolen mellem 12-15 hvor der flest der bader. samt vores børn måtte ikke både med oppustlige badedyr selvom der ikke var andre i poolen på det tidspunkt. Ved udtjekning blev vores slut regning 128€ men vi har kun taget 4 vand 2 øl, 3 drinks og 8 is. men vi kunne ikke få en udskrift på hvorfor deres beløb var endt i 128€ :(
Området er super lækkert og meget lækker strand ! :)
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabio
30 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo Hotel
L'Hotel è nel complesso ottimo, sia dal punto di vista delle camere, sia dal punto di vista del personale. Eccezionale è la colazione. L'unico neo è il parcheggio. Non potendo utilizzare quello interno all'Hotel in quanto interrato, avendo l'auto con impianto GPL, ed essendo tutti occupati quelli ubicati sulla corte esterna, ho dovuto usufruire di quello pubblico con strisce blu. Il particolare è che risulta attivo dalle 8,00 alle 24,00 e non si può pagare anticipatamente anche per il giorno successivo. Per cui o bisogna aspettare dopo le 24,00, o bisogna pagare la sosta prima delle 8,00.
Fabio
1 nacht verbleven in april 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ann Denise
12 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer aangenaan verblijf. Vriendelijk personeel en een aangename buurt.
Ann Denise
1 nacht verbleven in juli 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giovanni
28 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel with a lovely swimming pool. Great breakfast, very clean. Staff very friendly and helpful.
Elizabeth
3 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katherine
8 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely top-class hotel with great potential
We enjoyed our stay at the Conchiglia very much, and will return again. However, although these would be easy to correct, we noticed some rather odd deficiencies. This lovely hotel has the potential to be a really high-calibre accommodation, but they have not yet got everything right. The cleanliness of the rooms is superb, but certain things such as the turning down of beds and the provision of (e.g.) ashtrays were not consistent, indicating a lack of general oversight / checklists. In the bathroom some amenities such as towel racks and tissues (offered in all good international hotels) were missing; minor breakages and leaks were present and seem to have been ignored, perhaps until the end of the season; some of the materials used (such at the white plastic swing bin) would be fine for a lower-class hotel but not for this one, where a chrome pedal bin or similar would be more appropriate; etc. When we borrowed hotel bicycles we found that they were not kept well maintained; problems were fixed only afterwards. Thus: if this hotel aspires to be in the international league of top hotels they haven't got it quite right -- yet. It is a matter of positioning, getting the knowledge, and being serious about it. Having said all this, the staff were friendly, professional and helpful; many things (such as the bagno and the bicycles) are included in the cost; and we will be glad to return.