Gehele woning·Particuliere eigenaar
The Mansion of Rosa and Amelia relax between mountain and lake
Fotogalerie voor The Mansion of Rosa and Amelia relax between mountain and lake





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 575 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 157
inclusief belastingen en toeslagen
24 feb - 25 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Continental Brescia
Hotel Continental Brescia
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.6 van 10, Uitstekend, 161 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 016201-LNI-00007, IT016201C22D3HGFPS
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Songavazzo, Provincia di Bergamo
In de buurt
Piazza Vecchia47 min. rijden - 44.2 km
Leolandia53 min. rijden - 60.5 km- Chiesa di Ognissanti2 min. rijden - 1.8 km
- Casa Museo Fantoni2 min. rijden - 1.4 km
- QC Terme San Pellegrino49 min. rijden - 41.2 km
Lokaal vervoer
- Station Pisogne - 29 min. rijden
- Bergamo Orio al Serio Airport (BGY) - 56 min. rijden
Restaurants
- Orient Express7 min. rijden
- La Braceria7 min. rijden
- Campagnola6 min. rijden
- La Baitella16 min. wandelen
- Ristorante Res3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over The Mansion of Rosa and Amelia relax between mountain and lake
Beoordelingen
9,8
