Villa Margherita ligt aan het strand in Cefalù. Het Kasteel en Kathedraal van Cefalu zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand Cefalu en Caldura-strand. Ook Museo Mandralisca en Tempel van Diana zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Cefalù
Villa Margherita bevindt zich dicht bij Strand Cefalu en Museo Mandralisca en biedt een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een wasserij.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Snelle incheckservice, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Margherita hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Regendouches, bidets en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 26 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.00 uur
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de baai
Aan het strand
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 26 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 18.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie IT082027B4QLIUQNZD
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Margherita?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Margherita?
Vandaag, 9 mei 2026, kost een verblijf bij Villa Margherita van één nacht voor twee volwassenen op 4 jun. 2026 min. € 133, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Margherita inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 18.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Margherita uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Margherita?
Deze accommodatie in een affittacamere in Cefalù ligt aan het strand, op 2 km afstand van Museo Mandralisca, Kathedraal van Cefalu en Strand Cefalu. Ook Tempel van Diana en Het Kasteel liggen op 3 km afstand. Station Cefalù ligt op 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Margherita
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
8,4
Locatie
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 40 van 54 beoordelingen
10 - Uitstekend
40
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 54 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 54 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 54 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 54 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met partner
1 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely Villa
Robert
7 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Chantal
2 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personnel parle français, très sympathique et accueillant. Chambre propre et confortable, je recommande!
Chantal
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Bert O
Reisde met partner
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location with parking onsite. Easy walk into town.
Bert O
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Christine
Reisde met partner
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful location. Helpful staff. Nice room with ocean views delicious breakfast. Maybe water in the rooms would be nice.
Christine
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Christine
Reisde met partner
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Near the beach. 10 minute walk to restaurants. Wonderful breakfast. Amazing helpful staff.
Christine
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Lon
3 dec 2025
Lon
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
David
23 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was fine, wonderful breakfast, very friendly and helpful staff, good location
David
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Kimberly, Springville
12 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was spotless. Staff friendly. Breakfast was fantastic.
Kimberly
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Anne-Marie
7 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bel accueil!!
Anne-Marie
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Laura
4 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a perfect location with parking and a pool. Just a block off the beach and plenty of restaurants and shopping close by. This might be our favorite town in Sicily on this trip. It was also one of the most relaxing as we were at the end of the trip and a day at the beach was fabulous. Definitely a5 star location and they even do a wonderful breakfast every morning!
Laura
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Nigel
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A lovely hotel with a charming friendly owner
Nigel
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kent
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Toppenlägge vid stranden
Kent
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Alexandra
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alexandra
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Mary, Springfield
14 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mary
7 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
john
19 apr 2025
john
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
janet, van nuys
Reisde met partner
29 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was ok for a short stay. It was clean and the hosts were very nice. Breakfast was good. Location was ok but away from things. Near the beach was nice. Great if you have a car, the parking is convenient. Only there for 1 night so it was ok for us.
janet
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Lucie
Reisde met partner
9 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La terrasse de la piscine est de toute beauté
Lucie
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Francisca, Auckland
Reisde met partner
28 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, close to Cefalu beach and tbe old town an 5 minute easy walk away. Beautiful breakfast, clean room and comfortable bed.
Francisca
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Clare
Reisde met partner
7 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy parking. Friendly staff. Good breakfast. Easy access to sights and beach.
Clare
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Katie
Reisde met partner
2 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We really enjoyed our stay here! Very nice property right off the beach with a beautiful pool. Breakfast selections were great! Nice room with personal bathroom and balcony right next to the room. Definitely recommend to future travelers!
Katie
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Vita
24 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We likes the convenience of having available parking and walking distance to everything. What we had a hard time with was the AC.
Vita
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Neil
11 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chill out week.
Fantastic week. Excellent communication and easy to deal with. Lovely pool and breakfast.
Neil
6 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Norman
Reisde met partner
16 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Located just outside of the main part of town to be nice and quiet, yet close enough to walk into town for dinner or shopping at the local market which is well stocked. Our particular room was a little small, but we easily found books to store our backpacks. The washroom is a nice size with the best shower we have had in our first 16 days in Italy. The towels were big and plentiful. The bed is also quite comfortable.
Plenty of light is let in by the big window and the Juliet balcony offers an ocean view. Parking is plentiful right outside the Villa doors. Our breakfast was included and was very good with a great cross section of offerings and Daniela was a gem. Highly recommended.
Norman
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Patricia, Slippery Rock
Reisde met familie
23 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Liked the location. Easily walkable to town, shopping and restaurants. The beach was close as well. Restaurants were also close by if you didn’t want to walk to town.
Very nice breakfast in the morning. The room was very clean. I would recommend this property and would stay there again
Patricia
2 nachten verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Shirley
8 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer