Le 2 Palme Apartments ligt in het stadscentrum en nabij pretparken in Catanzaro. Bezoek Angoli en Torre Tonnina, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Riserva Naturale Regionale Valli Cupe en Sila National Park. Musee d'Histoire Naturelle en Museo Del Rock zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Catanzaro
Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
20 treden naar de ingang
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (80 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Meer
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 20.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 25 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten van 12 tot 17 jaar oud, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie IT079023B442COTCSG, 079023-CAV-00013
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Le 2 Palme Apartments?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze affittacamere zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Le 2 Palme Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Le 2 Palme Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Le 2 Palme Apartments?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in het centrum van Catanzaro, op 2 km afstand van Ionische Zee, Angoli en Torre Tonnina. Ook Giovino Beach en Le Fontane Parco Commerciale liggen op 5 km afstand. Station Catanzaro Lido ligt op 14 minuten wandelen.