Grand Hotel Paradiso ligt in Catanzaro. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre Tonnina en Angoli. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Musee d'Histoire Naturelle en Museo Del Rock een bezoekje brengen. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Catanzaro
Viale Europa N 2, Catanzaro, CZ, 88100
In de buurt
Lido di Caminia
21 min. rijden - 22.3 km
Angoli
13 min. wandelen - 1.2 km
Torre Tonnina
13 min. wandelen - 1.2 km
Parco Archeologico di Scolacium
8 min. rijden - 3.4 km
Jachthaven van Porto di Vibo
53 min. rijden - 83.9 km
Lokaal vervoer
Station Catanzaro Lido - 15 min. wandelen
Lamezia Terme (SUF-Lamezia Terme Intl.) - 30 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Capasso
6 min. wandelen
Ristorante Il Veliero
14 min. wandelen
La Sfiziosa
15 min. wandelen
Il Buco
18 min. wandelen
Bar centrale
17 min. wandelen
Over deze accommodatie
Grand Hotel Paradiso
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid
Geniet van een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice bij Grand Hotel Paradiso. Geniet van een massage, een gezichtsbehandeling of een body scrub bij Paradisea, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, LArtiste, serveert lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van autoverhuur ter plaatse en een bar.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een lift
Kamervoorzieningen
De 76 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 08.00 uur en 22.00 uur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 10.30 uur in het weekend: EUR 10 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
LArtiste
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Piano
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Sportschool
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
3 vergaderruimtes
Businesscentrum
Conferentieruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Body scrubs
Body wraps
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
4 etages
Feestruimte
Gebouwd in 2009
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Bubbelbad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per accommodatie, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 35.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.25 per nacht voor gasten van 12 tot 17 jaar oud, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 35.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 12 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Grand Hotel Paradiso
Grand Hotel Paradiso Catanzaro
Grand Paradiso Catanzaro
Grand Paradiso Hotel
Hotel Grand Paradiso
Italy - Catanzaro Lido
Grand Hotel Paradiso Province Of Catanzaro
Grand Hotel Paradiso Hotel
Grand Hotel Paradiso Catanzaro
Grand Hotel Paradiso Hotel Catanzaro
Veelgestelde vragen
Beschikt Grand Hotel Paradiso over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Grand Hotel Paradiso?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Grand Hotel Paradiso van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 97, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Grand Hotel Paradiso?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Grand Hotel Paradiso inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Grand Hotel Paradiso uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Grand Hotel Paradiso een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 08.00 uur en 22.00 uur. Er geldt een toeslag van EUR 60 per voertuig.
Waar staat Grand Hotel Paradiso?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Catanzaro ligt op 2 km afstand van Angoli en Torre Tonnina. Ook Ionische Zee en Parco Archeologico di Scolacium liggen op 3 km afstand. Station Catanzaro Lido ligt op 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grand Hotel Paradiso
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
7,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 75 van 149 beoordelingen
10 - Uitstekend
75
Gastenscore: 8 - Goed. 53 van 149 beoordelingen
8 - Goed
53
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 149 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 149 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 149 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
spekkie, leerdam
14 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Leuk hotel maar voor doorreis.
Het hotel heeft echt hotelfunctie. Alles is goed . Eten, drinken, zwembad. Naar zee niet te lopen. We hebben hier 10 goede dagen gehad toen we calabrie doorgingen. De kamers zijn goed, maar miste zitje balkon . Met kinderen raad ik het af. Geen animatie , klein ondiep bad.
spekkie
11 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Francisco
20 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prijs /kwaliteit : top!
Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel.
Hygiëne was top.
Enige opmerking , mochten ze renoveren: de douche viel klein uit en achterhaald met de rest van de infrastructuur. Werkte wel prima..
Zou dit hotel zeker opnieuw boeken .
Francisco
3 nachten verbleven in juli 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Daniele
Reisde met partner
14 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La camera presentava diversi problemi: corda della doccia rotta, tenda strappata, lampadina non funzionante e nel comodino ho trovato persino un fazzoletto usato. Il frigorifero era rotto e non ci è stata data alcuna alternativa. Anche le sdraio in piscina sono vecchie e usurate, non all’altezza di un hotel a 4 stelle. Abbiamo segnalato tutto alla reception e ci era stato detto che avremmo ricevuto un rimborso, ma il servizio clienti ha smesso di rispondere alle mail e non abbiamo ottenuto nulla. Esperienza decisamente negativa.
Daniele
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Samantha
21 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Samantha
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Silvia
Reisde met familie
23 jun 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Bus service to beach or to town for those with no car would be great.
Silvia
3 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Margie, Coquitlam
11 mei 2025
Margie
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Vincenzo
22 nov 2024
Vincenzo
1 nacht verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Giovanni
9 okt 2024
Giovanni
1 nacht verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Jean Marc
13 sep 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Falsa información. No queda cerca a la playa. Estado decadente.
Jean Marc
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
John
11 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A very nice hotel, ideal if you are travelling by car
John
4 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Marco
2 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Marco
9 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
francesca
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
eccellente
francesca
7 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
GIUSEPPE
20 aug 2024
Negatief: Personeel en service
Struttura isolata.
GIUSEPPE
2 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Anna
11 aug 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Anna
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Marcin
29 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Gu
Marcin
7 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
John
15 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Relaxing and enjoyable stay in Catanzaro Lido.
I spent 4 days at the hotel in July. The hotel is situated on a hill overlooking Catanzaro Lido. It is a 15/20 minute walk to the train station / town centre. I am reasonably fit and managed it despite the heat. The other option would be a taxi. The hotel is nice and the room allocated was spacious, clean and comfortable. The air conditioning was a bit loud for me to sleep at night so I turned it off. The room was cleaned each day and new towels provided. The breakfast provided was adequate with hot and cold options. I didn't use the spa when I was at the hotel but used the well equipped gym and the swimming pool which was excellent. All of the staff I encountered were very helpful and friendly. I would recommend the hotel but bear in mind the location if you don't have access to a car.
John
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Russel, Edmonton
Reisde met familie
24 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very modern, excellent food, beautiful pool with a poolside bar. Staff were friendly and we enjoyed our stay. You will require a vehicle to get to the waterfront.
Russel
2 nachten verbleven in juni 2024
4/10 – Matig
LUCIANE
24 jun 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
LUCIANE
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
josef
21 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
alles in ordnung
josef
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Cristian
7 mei 2024
Cristian
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
28 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2024
4/10 – Matig
Christian
15 apr 2024
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Bilder entsprechen nicht der Realität
Das Hotel ist in die Jahre gekommen und würde eine komplette Renovierung benötigen. Es befindet sich nicht wie in der Beschreibung sm Strand - man benötigt ein Auto um an den Strand zu kommen. Der Spa Bereich ist nur gegen Aufpreis. Frühstückt war nicht überragend.
Die Bilder vom Hotel sind weit entfernt von der Realität.
Christian
1 nacht verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Fabrizio
Zakenreiziger
22 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabrizio
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Angelo
6 jul 2023
Angelo
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
frank
Reisde met een groep
5 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer