Casa Del Vega bevindt zich in Vigie, een wijk in in Castries, en ligt vlak bij de luchthaven en aan het water. Ook Vuurtoren Vigie en Nationale Archieven Saint Lucia zijn zeker een bezoekje waard.Snorkelen, rondvaarten en vissen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Castries
Vieux Fort (UVF-Internationale luchthaven Hewanorra) - 81 min. rijden
Restaurants
Piton Beer Lounge
6 min. rijden
The Coal Pot
15 min. wandelen
KFC
6 min. rijden
Pink Papaya
5 min. rijden
Chef Robby's
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Casa Del Vega
Pension met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Nationale Archieven Saint Lucia
Casa Del Vega bevindt zich dicht bij Vuurtoren Vigie en Franse Ambassade in Saint Lucia en biedt gratis boodschappenservice, een terras en een tuin. Gratis wifi in de kamer en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Gratis vervoer van/naar het winkelcentrum, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Huwelijksservices, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Del Vega hebben voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 06.00 uur en 19.00 uur
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Gratis shuttle van/naar het winkelcentrum
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Aparte slaapkamer
Kinderopvang op de kamer
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Gratis boodschappenservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Buiten
Aan het water
Barbecue
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Tegelvloer in de kamer
Meer
2 gebouwen
3 etages
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Draagbare ventilator
Laptopvriendelijke werkplek
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 10 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 6.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 10.00 per kamer (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Vega Aparthotel Castries
Casa Vega Aparthotel
Casa Vega Castries
Casa Del Vega Castries
Casa Del Vega St. Lucia/Castries
Casa Vega House Castries
Casa Vega House
Casa Vega Guesthouse Castries
Casa Vega Guesthouse
Casa Del Vega St. Lucia/Castries
Casa Del Vega Castries
Casa Del Vega Guesthouse
Casa Del Vega Guesthouse Castries
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Del Vega?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Del Vega?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Casa Del Vega van één nacht voor twee volwassenen op 20 apr. 2026 min. € 87, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa Del Vega inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Del Vega uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Casa Del Vega een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 06.00 uur en 19.00 uur. Er geldt een toeslag van USD 10.00 per kamer.
Waar staat Casa Del Vega?
Dit gezinsvriendelijke pension in Castries ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Vuurtoren Vigie, Nationale Archieven Saint Lucia en Franse Ambassade in Saint Lucia. Strand Vigie ligt op 1 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa Del Vega
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,4
Locatie
8,4
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 34 van 99 beoordelingen
10 - Uitstekend
34
Gastenscore: 8 - Goed. 41 van 99 beoordelingen
8 - Goed
41
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 99 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 99 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 99 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
10
Beoordelingen
8/10 – Goed
Erla
9 feb 2026
I'm was happy staying there 😌 thanks again ☺️
Erla
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Jace
Reisde met partner
17 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Very nice and quiet place. We had excellent sunset views and cruise ships passing close by at night. Good snorkelling right out front and vigie beach is walking distance. It’s a sandy beach with nice gradual drop off. No water shoes required. Don’t expect any frills but it has what you need for a nice stay.
Jace
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Carl
Reisde met partner
16 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a great property and the owner and staff are great. They drove us to Castries and to the store and were available and helpful on many occasions.
The room was spacious and the bed was very comfortable and the sound of the waves made sleeping easy after a busy day.
Catching a mini bus just outside the door was a great and cheap.
Carl
5 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Sheldon
9 jan 2026
Sheldon
14 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Tyra
26 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing staff very kind and helpful! Judy and Marla were fabulous, attentive and very sweet. The room was cleaned once during my week stay I’m sure more often could’ve been requested if you’d like.
Vigi beach nearby isn’t the nicest on the island, still pretty though a bit of a ways down the street if you walk.
Due to the location I had to travel a lot, most attractions are on the south side of the island.
There’s also a street party definitely worth it more north but still a ways drive if you put it in GPS make sure you search “Frydays” Gros inlet for a landmark or you’ll be going up into residential area.
The best thing you can do for affordability is rent a car, taxis are expensive. However the roads are narrow and winding, left side driving so keep that in mind if you’re from the west.
Overall for the cost and the experience I had an amazing time.
Highly recommend Simo as a tour guide he is connected to the place, he can set you up with the best spots and also can be there for safety. He was also very kind and approachable.
I’m really grateful for my trip and this place! As a solo traveler I felt very safe here and the staff were amazing!
Tyra
7 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Kelvin
10 dec 2025
Kelvin
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met partner
4 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful room perfect for our needs. Great view for sunsets and rainbows. Judith was and is always pleasant and we love seeing and talking with her. We will be back soon and will definitely stay in this same room. Price is a great value for what you get. Perfect for anyone on a budget that wants to experience an ocean view with balcony, kitchen with stove, oven, full sized refrigerator, large bathroom. Good AC, hot water and pressure.
Thomas
3 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Valerie
31 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Magnifique vue, hôtes très accueillants et dévoués ...
Si vous n'avez pas de véhicule, à éviter, c'est vraiment loin (à pied) de tout et les tarifs des taxis sont prohibitifs (donc assignation à résidence à la tombée du jour)
Valerie
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Karien
Reisde met partner
24 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is conveniently located 2 minutes from the airport. It is quiet and peaceful. The view is breathtaking. The only problem I had was finding the receptionist or maitre d when needed. There was also a mix up with my check in. But I would totally still recommend this property!
Karien
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
takuya
21 jun 2025
Positief: Personeel en service
good
takuya
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Marcos
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The owners and managers of the property. They were very kind and helpful in all aspects.
Marcos
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Ruth
7 jan 2025
Ruth
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Iralene
Reisde met familie
6 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Brilliant stay
We had a lovely stay, even though it was for 1 night it met our needs.
Iralene
1 nacht verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Rachel
18 okt 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Rachel
5 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Lisle
13 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service
The property is about 20 minutes walk from the regional airport for the adventurous ones. It’s not a tough walk but it’s not one to do if you’re not understanding what that walk means with suitcases. The staff were A1. The facilities were good. Everything was safe, secure, quiet, and most importantly convenient.
Lisle
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
LIDONEL
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Despite being charge twice for staying here, it was nice to get some rest.
LIDONEL
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Davina-Farah
10 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Davina-Farah
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Dean Sterrn
18 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing place very convenient and a lovely quiet getaway
Dean Sterrn
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
yeddula
17 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very convenient, close to the Airport
yeddula
2 nachten verbleven in april 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Laura
10 apr 2024
Laura
1 nacht verbleven in april 2024
2/10 – Ontzettend slecht
haile
14 mrt 2024
haile
3 nachten verbleven in maart 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Colin
9 mrt 2024
Colin
1 nacht verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
STEPHEN
Reisde met familie
21 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service
The staff were extremely helpful
STEPHEN
6 nachten verbleven in februari 2024
6/10 – Redelijk
Marta
4 feb 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location, it is actually walking distance from the airport and the (delectable) Vigie Beach. At the same time, even the supermarket requires a 10 usd taxi ride. But you don't go to St Lucía to go to Massy, right? The staff, lovely. Trying to make the most of the place. And magnificent views of the harbor and beyond from to 10.
Not like: stingy, affection less use of the place. Careless decor, tasteless. Rooms not well equipped: kitchenette utensils look like leftovers from a flood; greasy patina around the one burner stove, not even a lamp on the night table... And so on.
Private beach? A joke.