Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
In private villa with 4000 square meters of greenery and swimming pool
Dit rookvrije appartement beschikt over een buitenzwembad, een wasserij en een tuin. Dit appartement heeft 5 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een privézwembad en een kluis. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger.
In dit appartement in Castiglione della Pescaia is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamer
4 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Tuin
Unitgrootte: 90 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Nice apartment in villa for 4 guests with A/C, WIFI, pool, TV and terrace
Nice apartment in villa for 4 guests with A/C, WIFI, pool, TV and terrace
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Castiglione della Pescaia. Geniet van de prachtige natuur bij Riserva Naturale Diaccia Botrona en Natuurpark Maremma. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Acqua Village Follonica en Staatsnatuurreservaat Tomboli di Follonica. Bekijk onze reisgids voor Castiglione della Pescaia
Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 176 min. rijden
Restaurants
Lo Skipper Beach club
8 min. rijden
Ristorante Bernardo
16 min. rijden
sopra lo skipper
8 min. rijden
Beach Bar Riva Del Sole
6 min. rijden
Pizzeria La Scaletta
9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt In private villa with 4000 square meters of greenery and swimming pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij In private villa with 4000 square meters of greenery and swimming pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij In private villa with 4000 square meters of greenery and swimming pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij In private villa with 4000 square meters of greenery and swimming pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat In private villa with 4000 square meters of greenery and swimming pool?
Dit appartement in Castiglione della Pescaia ligt op 15 km afstand van Riserva Naturale Diaccia Botrona, Rood Huis van Ximenes en Abbazia di San Pancrazio al Fango. Ook Il tasso scatenato en Jachthaven van Scarlino liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over In private villa with 4000 square meters of greenery and swimming pool