Geheel appartement

Appartamento Le Cannucce al Mare di Castiglione

Fotogalerie voor Appartamento Le Cannucce al Mare di Castiglione

Een strand met rijen zonneschermen en ligstoelen, een redershut en de oceaan op de achtergrond.
Een woonkamer met een blauwe bloemenbank, rieten stoelen, een eettafel met een fruitstuk en een keuken met groene muren en diverse keukenartikelen.
Een kamer met twee rieten stoelen, een kleine tafel met een lamp, een boekenkast en een schilderij aan de muur.
Een terras buiten met houten stoelen, een tafel en een terracotta schaal.
Een kustplaats met historische gebouwen, een opvallende toren en een jachthaven met boten.

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 471 m²

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Appartamento Le Cannucce al Mare di Castiglione

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Appartamento Le Cannucce al Mare di Castiglione heeft alles wat je nodig hebt.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 21 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 21 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT053006C2QZS4UE4D
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Over deze buurt

dit appartement ligt in Castiglione della Pescaia. Bezoek Cantina Sociale i Vini di Maremma en Porto di Marina di Grosseto als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Riserva Naturale Diaccia Botrona en Natuurpark Maremma. Acqua Village Follonica en Staatsnatuurreservaat Tomboli di Follonica zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Castiglione della Pescaia
Meer appartementen in Castiglione della Pescaia
Kaart
Castiglione della Pescaia, GR

In de buurt

  • Een onverharde weg die leidt naar de kust, met een heldere lucht en uitzicht op de zee.
    Natuurpark Maremma
    35 min. rijden - 22.1 km
  • beach near Poggio alle Trincee
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Jachthaven van Scarlino
    27 min. rijden - 21.0 km
  • Golfclub Punta Ala
    35 min. rijden - 25.4 km
  • Jachthaven van Punta Ala
    38 min. rijden - 25.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Follonica - 26 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante La Terrazza
    4 min. rijden
  • Le Tre Maschere
    5 min. rijden
  • sopra lo skipper
    4 min. rijden
  • Lo Skipper Beach club
    4 min. rijden
  • Paninoteca Birreria Pizzeria Il Faro
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Appartamento Le Cannucce al Mare di Castiglione?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Appartamento Le Cannucce al Mare di Castiglione inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Appartamento Le Cannucce al Mare di Castiglione uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Appartamento Le Cannucce al Mare di Castiglione?

Dit appartement in Castiglione della Pescaia ligt op 4,6 km van Riserva Naturale Diaccia Botrona en op 4,8 km van Rood Huis van Ximenes. Ook Abbazia di San Pancrazio al Fango en Cantina Sociale i Vini di Maremma liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Appartamento Le Cannucce al Mare di Castiglione