Het hotelappartement is modern ingericht. Het hotelcomplex, gebouwd in 2004, bevindt zich aan de rand van de plaats. Ook vanwege de rustige en zonnige ligging is de accommodatie populair. Ter beschikking staan: ligstoel, kinderspeelplaats, tuindouche en lift.
Uw vakantiewoning Uw hotelappartement beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 35 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is gelijkvloers en leidt direct in de woonkamer. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden, zithoek, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het balkon met tuinmeubelen, 1 tafel en 4 stoelen. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. kookhoek in de woonkamer met elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 2 kookplaat), koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel, WC, haardroger, wasmachine en droogtrommel. Bovendien heeft uw hotelappartement met WLAN- internettoegang, telefoon, ledikantje, kinderstoel, wasmachine en droogtrommel. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Vakantiepark Nationale categorie 4 sterren, 147 accommodaties, receptie en 1 restaurant.
Ligging Platja d'Aro. Het appartement bevindt zich in een hotelcomplex, op een perceel met grasveld, bloemen en bomen. De toegang verloopt via een weg (geasfalteerd). Parkeerplaats in de garage. 1 parkeerplaats per appartement.
Speciaal Airconditioning. Kinderbed, kinderstoel, internettoegang (wifi), telefoon, kluis, wasmachine en wasdroger. Televisieontvangst via satelliet.
Zwembad Alle zwembaden staan tot uw gezamenlijke gebruik ter beschikking. Buitenzwembad (10 m x 30 m 1,40 m diep). Kinderzwembad (verwarmbaar 5 m x 8 m 0,90 m diep).
Wellness In de bijlage: stoombad, sauna en massage.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Inkoop 500 m, restaurant 500 m, dorpscentrum 1000 m. In de zomer: Zwemgelegenheid (strand met zand).
Verdeling Hotelappartement, 1e verdieping, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 35 m², in totaal 4 bedden.
Kamer De ingang van uw hotelappartement is gelijkvloers en leidt rechtstreeks naar de woonkamer. Woon-/slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden, zithoek, tv, eethoek (4 plaatsen) en toegang tot het balkon (tuinmeubilair, 1 tafel, 4 stoelen). Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Kitchenettein de woonkamer met elektrische kookplaat (keramische kookplaat, 2 zones), koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Badkamer met wasmachine, wasdroger, douche, 1 wastafel, wc en föhn.
dit appartement bevindt zich in Platja d'Aro, een wijk in Castell-Platja d'Aro, en ligt vlak bij het strand. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Cala Rovira en Cala Sa Cova. Daarnaast kun je ook Museu de la Pesca en Museu d'Història de la Ciutat bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Lobs Minigolf en Camino de Ronda zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Castell-Platja d'Aro
Beschikt Hotel apartment with large pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel apartment with large pool?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 6 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel apartment with large pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel apartment with large pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel apartment with large pool?
Dit appartement ligt in Platja d'Aro, op 10 minuten wandelen van Cala Rovira, Cala Sa Cova en Cala Bella Dona. Ook Cala Cap Roig en Lobs Minigolf liggen op een kwartiertje wandelen.