B&B La Reggia ligt in Caserta vlak bij een treinstation. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Civico 14 en Ondergronds Capua. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij UCI Cinemas Cinepolis Marcianise en La Masserie Winery. Terre del Principe en Labirinto de Il Giardino delle Zucche zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Caserta
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 72 min. rijden
Restaurants
Pizzeria I Masanielli di Francesco Martucci
6 min. wandelen
Bar Nocera
6 min. wandelen
BOUVETTE Sito Museale Reggia di Caserta
17 min. wandelen
Green Garden
17 min. wandelen
Basilico Pizzeria Napoletana
17 min. wandelen
Over deze accommodatie
B&B La Reggia
Bed & breakfast vlak bij Reggia di Caserta
Een gratis uitgebreid ontbijt, een volledig uitgeruste spa en een bubbelbad verwelkomen je bij B&B La Reggia. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een lift, bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij B&B La Reggia zorgen voor volop comfort met luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop voordelen zoals airconditioning en badjassen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 09.00 uur
Dingen om te doen
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Volledig uitgeruste spa
Bubbelbad
Sauna
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 22 september 2022 tot 28 september 2027 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
B&B Reggia Caserta
B&B Reggia
B&B La Reggia Caserta
B&B La Reggia Bed & breakfast
B&B La Reggia Bed & breakfast Caserta
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B La Reggia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij B&B La Reggia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij B&B La Reggia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat B&B La Reggia?
Deze wellness bed & breakfast in Caserta ligt op 15 minuten wandelen van Chiesa San Francesco di Paola en Reggia di Caserta. Ook Klooster van Sint-Augustinus en Teatro Civico 14 liggen op 2 km afstand. Caserta (CTJ-Station Caserta) ligt op 18 minuten wandelen en naar Station Caserta is het 20 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B La Reggia
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,0
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 14 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 14 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 14 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 14 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 14 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
TOMAS
30 nov 2020
TOMAS
2 nachten verbleven in november 2020
10/10 – Uitstekend
Stefania
Reisde met familie
26 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stefania
2 nachten verbleven in september 2020
6/10 – Redelijk
Michela, Messina
Reisde met een groep
14 sep 2020
Positief: Netheid
Stanza troppo piccola E bagno scomodo anche se Tutto pulito.
Michela
1 nacht verbleven in september 2020
6/10 – Redelijk
MARCO
20 aug 2020
MARCO
1 nacht verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Frédéric, Toulouse
Reisde met familie en kleine kinderen
20 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personne tres acceuillante et disponible.. La chambre est bien et le petit déjeuner aussi... Le parking voiture est fermé donc sur.. Bon endroit au sortir de Naples
Frédéric
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ottima struttura in zona tranquilla comoda vicino al centro
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Daniele
29 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent staying with superb service
Good B&B, walking distance (less than 10min) from Caserta Palace, La Reggia, and close by to one of the best pizzeria in the region.
Very clean and silent location, not easy to find at first place but a quick phone call and the owner will help with his extreme kindness.
The service of the staff is definetly one of the best experience.
Extremely recommended for a staying in beautiful Caserta!!
Daniele
2 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Graziella, Torino
Reisde met een groep
30 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alessandro è stata una persona ad ok sempre promto e disponibile ad ogni richiesta.
Graziella
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
2 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Proprietario è stato simpatico e disponibile alle nostre esigenze
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
6 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura si trova vicino alla reggia, si raggiunge facilmente .
L'opportunità di avere una cucina viene incontro a esigenze particolari.
zona garage delimitata e controllata .
negativo il bagno da condividere con altri.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Simone
30 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Soggiorno molto piacevole
Struttura pulita, ordinata e curata. Il proprietario disponibilissimo e molto gentile. Vicinissima alla Reggia. La consiglio vivamente per comodità e confortevolezza.
Simone
1 nacht verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Marie
23 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un très bon séjour chez Alessandro qui nous a très bien accueilli au sein de son B&B.
La chambre est très bien située dans Caserte, à moins de 10min à pied du palais.
Marie
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
20 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Il B&B La Reggia, è collocato all'interno di un edificio degli anni '60 e per l'esattezza è collocato al secondo piano, al quale si accede anche con l'ascensore.
Io, per motivi personali, utilizzo la sedia a rotelle e quest'ultima entra in ascensore ma ci tengo a segnalare che per arrivare all'ascensore stesso bisogna superare cinque gradini e devo dire di esservi riuscito senza problemi.
Il B&B è composto da due camere da letto aventi in condivisione un bagno e la cucina.
Tutti gli ambienti sono stati recentemente ristrutturati e al pari il mobilio è nuovo.
La sensazione che ho provato quando sono entrato per la prima volta è stata quella di entrare in una casa curata ed accogliente.
Il gestore del B&B è cordiale e davvero disponibile ed in ultimo il rapporto qualità/prezzo è - a mio giudizio- eccellente.
Caserta con la Sua Reggia oltre a Casertavecchia merita di essere vista e se tornerò a Caserta di certo mi rivolgerò nuovamente a questa struttura.
Lo consiglio. :-)
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Agréable B&B, confortable & bien géré hors centre
Agréable petit B&B, un peu loin du centre. Les gérants sont disponibles et très sympathiques. Petit déjeuner basique mais un très bon rapport qualité prix pour qui veut séjourner confortablement à Caserte sans se ruiner.