Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apartamentos Rurales La Estrella, enjoy nature and tranquility.
Appartement in Casar de Palomero
Fotogalerie voor Apartamentos Rurales La Estrella, enjoy nature and tranquility.





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 76
inclusief belastingen en toeslagen
25 jan - 26 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Alojamiento Rural Manomar
Alojamiento Rural Manomar
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 6 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie TR-CC-00646
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Casar de Palomero, Cáceres
In de buurt
- Kerk van Casar de Palomero3 min. wandelen - 0.3 km
- Sierra de Gata11 min. rijden - 12.2 km
- Balneario Baños de Montemayor41 min. rijden - 61.7 km
- Plasencia-kathedraal41 min. rijden - 53.7 km
- Muren van Ciudad Rodrigo59 min. rijden - 78.8 km
Lokaal vervoer
- Salamanca (SLM-Matacan) - 117 min. rijden
Restaurants
- Restaurante El Puente10 min. rijden
- Rte. Rincon Hurdano Caminomorisco7 min. rijden
- Hotel Rural Castuo10 min. rijden
- Mesón Ruta de las Hurdes12 min. rijden
- El Emigrante9 min. wandelen








