Geheel appartement·Particuliere eigenaar
[2 min from Château] Right in the historic center.
Dit appartement in Casale Monferrato is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor [2 min from Château] Right in the historic center.





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

CÀ Fiamma Accogliente Bilocale, con Tutti i Confort per un Soggiorno al Top
CÀ Fiamma Accogliente Bilocale, con Tutti i Confort per un Soggiorno al Top
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 88
inclusief belastingen en toeslagen
17 jan - 18 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 006003-ABC-00100
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Casale Monferrato. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kathedraal van Casale Monferrato en Kerk van Santa Caterina. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Leporati Ermenegildo en Tenuta Migliavacca.
Casale Monferrato, Provincia di Alessandria
In de buurt
- Comunità Ebraica di Casale Monferrato - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Museum voor joodse kunst en geschiedenis - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Kerk van Santa Caterina - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Museo Civico e Gipsoteca Bistolfi - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Kathedraal van Casale Monferrato - 3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Livin' Milano - 2 min. wandelen
- Bar Savoia - 1 min. wandelen
- Krumiri Rossi - 2 min. wandelen
- Bar Santo Stefano - 1 min. wandelen
- Caffè San Carlo dal 1984 - 3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over [2 min from Château] Right in the historic center.
Beoordelingen
9,6








