'Gostaria de realçar o positivo e a boa impressao que ficou do empreendimento.
O staff super simpático e atencioso, mesmo com o nervosismo mal escondido.
Nota menos positiva só mesmo o tempo no check-in, demorado a meu ver (com reserva efetuada), e o numero reduzido de espreguiçadeiras na zona da piscina, o que levou a alguns clientes terem de ficar na relva (solução menos ma), nas cadeiras das mesas de bar (retirando-as dessas mesmas mesas) ou no chao duro (bastante desconfortável)....
'The view and location of this hotel is beyond imagination — everything is beautiful. Rooms are clean and comfortable. Most importantly, the staff is lovely and so so friendly. We have been here before and we will definitely come back again. '
'Net hotel met alle basisvoorzieningen. Vriendelijk personeel. Mooie ruime kamer met goed bed. Goed verzorgd basic ontbijt.
Rustige plaats met alle voorzieningen op loopafstand. Mooi strand voor een wandeling.
Locatie goed bereikbaar van het vliegveld (25 minuten) en ook onder andere Porto en Braga goed bereikbaar met de auto. '
'In april verbleven we 4 dagen in het Historic hotel. Schitterend uitzicht over de stad en de zee. We zijn getroffen door de vriendelijke bediening van Luis en zijn collega's. We hebben genoten van het grootse uitzicht en de inrichting van het hotel. We komen zeker terug.'
'Een fantastisch uitgebreid en gevarieerd ontbijtbuffet van 07.30 tot 10.30 uur. De kamer wordt elke dag schoongemaakt. Er is geen achterstallig onderhoud te zien.
Er is ook een lunch- en dinerbuffet beschikbaar, maar daar hebben wij geen gebruik van gemaakt.
Uniek: er is de beschikking over 2 televisies op de kamer. De airco werkt verder prima.
Wifi is er wel maar werkt op de tweede verdieping niet altijd even goed.'
'Es ist ein ungewöhnlicher Ort, der einen in die Zeit der 70er zurückreisen lässt. Der Pool ist ein Traum und das Hotel sehr atmosphärisch. Sicher müsste man einiges instandsetzen, was ich auch empfehle, aber trotzdem waren wir sehr zufrieden. Das Frühstück allerdings war etwas traurig. Aufgeschnittenes Obst und Pancakes nur am Wochenende (warum?). Pancakes, aber ohne Puderzucker oder Ahornsirup? Müsli, aber nur Cornflakes und Crunchy Zeug, wo sind die Haferflocken? es muss kein überbordendes...
'Prima hotel. Ik heb dit hotel geboekt voor een verblijf in Viano do Castelo van 2 dgn.
Voor deze 2 dagen was het goed, maar als ik nog eens in dezelfde plaats zou zijn, zou ik een ander hotel boeken.
Het hotel is oudbollig ingericht en het personeel is behoorlijk stug. Veel gezucht en gesteun en er kan bijna geen lachje vanaf.
Daarentegen was de kamer heel ruim.
Het ontbijt was goed, al geldt hier: op=op! Als je wat later bent, zul je moeten kiezen uit wat er nog ligt, want er wordt niet...
'Hotel aan de kust, hele ruime kamer en badkamer, fijn ontbijt, 15 minuten lopen naar het centrum. Fijn om gebruik te kunnen maken van de naastgelegen gym met zwembad!'
'Séjour incroyable rien a dire comme sur les photos, propreté au top, réponse rapide en cas de problème. Je recommande a 100%. Nous reviendrons l’année prochaine a coup sur.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Breng een bezoek aan Santuário de Santa Luzia en Serviço de Estrangeiros e Fronteiras. Dit zijn slechts een paar van de bezienswaardigheden in Carreço.
"Geweldig mooi gelegen hotel met prima accommodatie.
Restaurant is goed, een meer wisselende menukaart zou de keuzes kunnen vergemakkelijken.
Ook het laadpunt voor EV is een pluspunt. "
"Uitstekend hotel in het centrum, met een grote gratis parkeerplaats tegenover. Alles zeer netjes en schoon. Live pianomuziek bij het ontbijt. Jammer dat er geen terras buiten mogelijk is."
"Hotel aan de kust, hele ruime kamer en badkamer, fijn ontbijt, 15 minuten lopen naar het centrum. Fijn om gebruik te kunnen maken van de naastgelegen gym met zwembad!"
"Net hotel met alle basisvoorzieningen. Vriendelijk personeel. Mooie ruime kamer met goed bed. Goed verzorgd basic ontbijt.
Rustige plaats met alle voorzieningen op loopafstand. Mooi strand voor een wandeling.
Locatie goed bereikbaar van het vliegveld (25 minuten) en ook onder andere Porto en Braga goed bereikbaar met de auto. "
Wat zijn enkele van de beste vakantiewoningen die Carreço te bieden heeft?
Boerderij in een rustige omgeving en dicht bij de zee: deze vakantiewoning in de buurt van Carreço bevindt zich bij de zee en heeft een terras, een tuin en een barbecue voor een zorgeloze ervaring in je nieuwe omgeving. De keuken is onder andere voorzien van een koelkast, een kookplaat en een magnetron. Bekijk alle vakantiewoningen in Carreço.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Carreço wil annuleren?
Natuurlijk. De meerderheid van de kamerreserveringen is volledig restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is in de meeste gevallen binnen 24 tot 48 uur voor je incheckdatum. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je misschien nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Carreço.
Als reiziger zul je meer dan genoeg te zien en te doen hebben in Carreço. Er zijn in Carreço 15 hotels en andere accommodaties om uit te kiezen. Lees meer over Carreço.
Wat mag niet op het programma ontbreken tijdens mijn verblijf in Carreço?
De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 19 °C. De koudste maanden zijn februari en januari, met een gemiddelde temperatuur van 11 °C De maanden met de meeste regen in Carreço zijn oktober, december, november en januari. Deze maanden valt er gemiddeld 222 mm regen.