Villa Trullo Mammazia is een prachtige villa met 2 slaapkamers, gelegen op het platteland van Apulië. De prachtige stadjes Carovigno en San Vito dei Normanni liggen beide op minder dan 10 minuten rijden, met tal van restaurants en winkels om te ontdekken. Terug bij de villa kun je genieten van je eigen privézwembad op een prachtig terrein, perfect om optimaal van de zon te genieten. Villa Trullo Mammazia bestaat uit het hoofdgebouw en een charmant trullo en biedt een prachtige mix van traditionele elementen en moderne voorzieningen. Wifi en airco/verwarming in de keuken en slaapkamers zijn inbegrepen.
Villa Trullo Mammazia ligt ideaal tussen de stadjes San Vito dei Normanni en Carovigno, die je allebei binnen 10 minuten rijden kunt bereiken. Beide stadjes hebben veel karakter en bieden een ruime keuze aan eetgelegenheden, plus een wekelijkse markt met lokale producten. Een ritje van 15 minuten brengt je naar de prachtige Adriatische kust, met een geweldige keuze aan mooie stranden en kustplaatsjes om te ontdekken. Iets verder weg mag je zeker een bezoek brengen aan de ‘Witte Stad’ Ostuni of het prachtige UNESCO-stadje Alberobello, op minder dan een uur rijden van je villa.
Hoofdzwembad: 10 x 4 m, diepte 0,2 - 1,5 m.
Zwembadverwarming is niet beschikbaar in juli en augustus.
De hoofdreiziger moet 21 jaar of ouder zijn.
Toeristenbelasting Puglia (Carovigno, Torre Santa Sabina) – € 1,30 per persoon per nacht voor gasten van 13 jaar en ouder, voor de eerste 7 nachten. Geen toeslag van 1 november tot en met 31 maart. Te betalen nadat je gegevens bij het inchecken zijn ingevoerd.
Villa Plus geeft je hierover meer info voor je vertrek.
deze villa ligt in Carovigno in een landelijke omgeving. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Riserva Naturale Statale Torre Guaceto en Torre Guaceto. Daarnaast kun je ook Castello d'Alceste en Anfiteatro San Giovanni-steengroeve bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Carovigno
Zijn huisdieren welkom bij Villa Trullo Mammazia by Villa Plus?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Trullo Mammazia by Villa Plus inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Trullo Mammazia by Villa Plus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Trullo Mammazia by Villa Plus?
Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Castello Dentice di Frasso, Castello Dentice di Frasso en Chiesa Santa Maria degli Angeli. Ook Castello d'Alceste en Maria Santissima di Belvedere Heiligdom liggen op 10 km afstand.