Gehele woning
"Villa Filara" with Private Pool, Private Terraces & Wi-Fi
Deze villa in Carovigno is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor "Villa Filara" with Private Pool, Private Terraces & Wi-Fi





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa, Trulli e Piscina nel Cuore della Valle d'Itria
Villa, Trulli e Piscina nel Cuore della Valle d'Itria
- Zwembad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie BR07400291000075096, IT074002C200122304
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
50771509
Over deze buurt
carovigno
In de buurt
Zoosafari34 min. rijden - 45.7 km
Trulli di Alberobello57 min. rijden - 60.0 km- Maria Santissima di Belvedere Heiligdom13 min. wandelen - 1.2 km
- Specchiolla Beach9 min. rijden - 4.8 km
- Haven van Brindisi17 min. rijden - 26.5 km
Lokaal vervoer
- Station Carovigno - 12 min. rijden
- Brindisi (BDS-Papola Casale) - 22 min. rijden
Restaurants
- Miramare Da michele11 min. rijden
- Cicó Cocktail Bar11 min. rijden
- Pizzeria Da Turicchio11 min. rijden
- Mirage11 min. rijden
- pizzeria la terrazza11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over "Villa Filara" with Private Pool, Private Terraces & Wi-Fi
Beoordelingen
10





