Longlands Inn and Restaurant

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 121
inclusief belastingen en toeslagen
22 sep - 23 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Luxe cottage, 1 slaapkamer, keuken, aan tuin

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(16 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

9,2 van 10
Fantastisch
(11 beoordelingen)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Luxe cottage, 2 slaapkamers, keuken, aan tuin

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • 42 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Superior kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Longlands Inn and Restaurant ligt in Carnforth. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Leighton Hall en Lune Aqueduct. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Lancaster Brewery en Bentham Golf Club. Carnforth Station Heritage Centre en Cinderbarrow Miniature Railway zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, windsurfen en vissen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Carnforth
Meer pensions in Carnforth
Kaart
Burton Road, Tewitfield, Longlands, Lancashire, Carnforth, England, LA6 1JH

In de buurt

  • Een rivierdal met een brug, glooiende heuvels en verspreide bomen.
    Arnside and Silverdale
    2 min. rijden - 1.7 km
  • Een waterval stort neer over een rotswand, omringd door grote rotsblokken.
    Yorkshire Dales National Park
    19 min. rijden - 26.4 km
  • Een kustplaats met een jachthaven, groene velden en een rivier.
    Lake Windermere
    30 min. rijden - 45.2 km
  • Een houten huis met balkon aan een meer, omgeven door besneeuwde bergen.
    Ullswater
    58 min. rijden - 92.2 km
  • Lancaster University
    17 min. rijden - 21.4 km

Lokaal vervoer

  • Carnforth Silverdale Station - 7 min. rijden
  • Manchester Airport (MAN) - 75 min. rijden

Restaurants

  • Royal Hotel
    7 min. rijden
  • Costa Coffee
    7 min. rijden
  • Arnside Chip Shop
    11 min. rijden
  • Far Pavilion Tandoori Restaurant
    8 min. rijden
  • Ye Olde Fighting Cocks Hotel
    12 min. rijden

Over deze accommodatie

Longlands Inn and Restaurant

  • Herberg met een chique stijl
  • Geniet van een terras, een tuin en een wasserij bij Longlands Inn and Restaurant. Het plaatselijke restaurant serveert lunch en diner. Gratis wifi in de kamer en 2 bars zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een uitgebreid ontbijt (toeslag), snelle uitcheckservice en een vergaderruimte
    • Een pool- of biljarttafel, rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
    • Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het ontbijt en het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Longlands Inn and Restaurant bieden volop comfort dankzij gratis wifi en gratis flessenwater.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
    • Gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Smart-tv's met premium tv-zenders
    • Koffiezetapparaten/waterkokers, verwarming en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 11.30 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 11.30 uur in het weekend: GBP 12,50 tot 15 per persoon
  • 2 bars/lounges
  • Een restaurant

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel

Gezinsvriendelijk

  • Babybed (toeslag)
  • Extra bed (toeslag)
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Wasserij

Zakelijke diensten

  • Vergaderruimte

Buiten

  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen

Meer

  • 2 etages
  • 2 gebouwen
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Babybed (toeslag)
  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed (toeslag)

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo

Entertainment

  • Smart-tv van 1 inch met premium digitale zenders

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Bureau
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 30.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan GBP 10.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer GBP 12.50–15.00 per persoon
  • Toeslag voor babybed: GBP 10.0 per nacht
  • Toeslag voor extra bed: GBP 30.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft een officiële sterrenclassificatie gekregen van VisitEngland, het Nationale Bureau voor Toerisme van Engeland.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Longlands Inn and Restaurant?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Longlands Inn and Restaurant?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Longlands Inn and Restaurant van één nacht voor twee volwassenen op 22 sep. 2026 min. € 121, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Longlands Inn and Restaurant inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Longlands Inn and Restaurant uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Longlands Inn and Restaurant?

Dit pension in Carnforth ligt op 1,5 km van Arnside and Silverdale en op 5 km afstand van Cinderbarrow Miniature Railway en The Hawk Garden. Ook Carnforth Station Heritage Centre en Leighton Hall liggen op 5 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.