Particuliere eigenaar
BED AND BREAKFAST LA CASA DI MIMMA
Fotogalerie voor BED AND BREAKFAST LA CASA DI MIMMA





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Caposele, Provincia di Avellino
In de buurt
Lago Laceno28 min. rijden - 18.0 km
Salerno Strand50 min. rijden - 89.2 km
Lungomare Trieste50 min. rijden - 89.2 km
Haven van Salerno54 min. rijden - 90.3 km- Santuario di San Gerardo2 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
- Lioni Station - 24 min. rijden
- Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 51 min. rijden
Restaurants
- Antico Ristorante Testa5 min. rijden
- Ruit Hora13 min. rijden
- Bar Britta11 min. rijden
- Pappatori'a4 min. rijden
- La Pentola D'oro12 min. rijden
Over deze accommodatie
BED AND BREAKFAST LA CASA DI MIMMA
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Bellevue Suite
Hotel Bellevue Suite
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Parking beschikbaar
8.8 van 10, Uitstekend, 916 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 99 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.








