Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apto Duplex 3 Suítes Cond. Mirante de Escarpas
Dit appartement bevindt zich aan het meer en biedt onder andere een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Apto Duplex 3 Suítes Cond. Mirante de Escarpas





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
3 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Paradise on the shores of Furnas Dam near Capitolio MG in Pimenta
Paradise on the shores of Furnas Dam near Capitolio MG in Pimenta
- Zwembad
- Keuken
- Buitenruimte
- Parking beschikbaar
De prijs is € 242
inclusief belastingen en toeslagen
31 jan - 1 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apto Duplex 3 Suítes Cond. Mirante de Escarpas Apartment
Apto Duplex 3 Suítes Cond. Mirante de Escarpas Capitolio
Over deze buurt

MG, MG
In de buurt
- Clube Campestre Escarpas do Lago5 min. wandelen - 0.5 km
- Strand van Capitólio10 min. rijden - 8.3 km
- Ponte do Rio Turvo35 min. rijden - 35.7 km
- Lagoa Azul-waterval41 min. rijden - 41.5 km
- Uitkijkpunt van de Capitólio-kloof42 min. rijden - 42.2 km
Restaurants
- Salvatore Carnes Especiais6 min. rijden
- Churrascaria Espelho D'agua11 min. rijden
- Canoa Bonita Bar8 min. rijden
- Capitolio Restaurante6 min. rijden
- Chalé Queijos12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apto Duplex 3 Suítes Cond. Mirante de Escarpas
Beoordelingen
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster9,0
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
20 okt 2021
Positief: Netheid
4 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Douglas R.
21 sep 2021
Positief: Netheid
casa muito boa
Douglas R.
3 nachten verbleven in september 2021








