Gehele woning·Particuliere eigenaar
Estancia El Cencerro: Privacy, Nature and Art
Dit vakantiehuis in Capilla del Señor is voorzien van een open haard
Fotogalerie voor Estancia El Cencerro: Privacy, Nature and Art





Gehele woning
4 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 15
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Estancia "La Reforma I"
Estancia "La Reforma I"
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en identiteitsbewijs hebben, zijn vrijgesteld van de btw. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Estancia El Cencerro Privacy Nature Art
Over deze buurt
Capilla del Señor, Buenos Aires
In de buurt
- Plein van Capilla del Senor5 min. rijden - 2.9 km
- Exaltation of the Cross Parish Church (kerk)6 min. rijden - 3.2 km
- Pilar Golf Club20 min. rijden - 31.0 km
- Winkelcentrum Las Palmas25 min. rijden - 43.5 km
- Hospital Universitario Austral30 min. rijden - 45.5 km
Lokaal vervoer
- Capilla del Señor Station - 10 min. rijden
Restaurants
- Rèveillez3 min. rijden
- Confitería La Fusta3 min. rijden
- Casablanca Restaurant4 min. rijden
- Pampa Capilla3 min. rijden
- Bermilio Y Valerio6 min. rijden








