KaZa Bielle by La Manoshra bevindt zich dicht bij Plage de la Ferrière en Plage de Petite Anse en biedt een terras. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit appartement zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij KaZa Bielle by La Manoshra bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
dit appartement ligt vlak bij het vlonderpad in Capesterre-de-Marie-Galante. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Grand-Bourg. Ga naar Plage de la Feuillère en Plage de la Ferrière als je liever de natuur intrekt. Ook Plage de Petite Anse en Plages des Galets zijn zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Capesterre-de-Marie-Galante
04 Lotissement Les CAPS, Capesterre-de-Marie-Galante, France, 97140
In de buurt
Plage de la Feuillère
1 min. wandelen - 0.2 km
Plage de la Ferrière
9 min. wandelen - 0.8 km
Plage de Petite Anse
2 min. rijden - 2.3 km
Plages des Galets
8 min. rijden - 4.2 km
Haven van Grand-Bourg
13 min. rijden - 12.7 km
Lokaal vervoer
Grand-Bourg (GBJ-Marie-Galante) - 9 min. rijden
Restaurants
snack david traiteur
4 min. rijden
O SI EN KA
2 min. rijden
king chikens
10 min. rijden
resto bar Pomme cannelle
14 min. rijden
La Galantaises
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij KaZa Bielle by La Manoshra?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij KaZa Bielle by La Manoshra inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij KaZa Bielle by La Manoshra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat KaZa Bielle by La Manoshra?
Dit appartement ligt vlak bij het vlonderpad, op 10 minuten wandelen van Plage de la Feuillère en Plage de la Ferrière. Ook Plage de Petite Anse en Plages des Galets liggen op 5 km afstand.