Hotel Creu de Tau Art & Spa ligt aan het vlonderpad in Capdepera. Porto di Cala Ratjada en Capdepera Golf zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Son Moll en Playa Cala Agulla. Ook Castillo de Capdepera en Torre de Canyamel zijn zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Capdepera
Carrer Dones de la Llata 7, Capdepera, Illes Balears, 7580
In de buurt
Castillo de Capdepera
5 min. wandelen - 0.4 km
Playa de Son Moll
2 min. rijden - 2.1 km
Cala n'Aguait
4 min. rijden - 2.8 km
Playa Na Ferradura
4 min. rijden - 2.8 km
Porto di Cala Ratjada
4 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Station Manacor - 29 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 61 min. rijden
Restaurants
Euforia
4 min. rijden
Dolce Vita
4 min. rijden
Cucum Beach House
4 min. rijden
Cova Negra
4 min. wandelen
L'Orient Café
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Creu de Tau Art & Spa
Hotel met een chique stijl niet ver van Playa de Son Moll
Hotel Creu de Tau Art & Spa bevindt zich dicht bij Castillo de Capdepera en Playa Cala Agulla en biedt een poolbar, een terras en een kunstgalerij ter plaatse. Geniet van een body scrub, een massage of een lichaamsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga vooral lekker eten bij Cova Negre, het gastronomisch restaurant ter plaatse. Naast een tuin en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, rookvrije accommodatie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Creu de Tau Art & Spa bieden voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met diepe ligbaden en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met digitale zenders
Koffiezetapparaten/waterkokers, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Gelijkaardige accommodaties
Inturotel Cala Esmeralda Beach Hotel & Spa - Adults Only
Inturotel Cala Esmeralda Beach Hotel & Spa - Adults Only
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Gratis lang parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 15 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Privépicknicks
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Cova Negre
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Fitnesscentrum
Kunstgalerij
Sauna
Volledig uitgeruste spa
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Aan de baai
Aan het vlonderpad/de promenade
Barbecue
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Sportmassages
Zwangerschapsmassages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15.00 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 110 per voertuig (enkele reis)
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 807/17
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Creu Tau Art Capdepera
Hotel Creu Tau Art
Creu Tau Art Capdepera
Creu Tau Art
Hotel Creu de Tau Art Spa
Creu Tau Art & Spa Capdepera
Hotel Creu de Tau Art & Spa Hotel
Hotel Creu de Tau Art & Spa Capdepera
Hotel Creu de Tau Art & Spa Hotel Capdepera
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Creu de Tau Art & Spa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Creu de Tau Art & Spa?
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Creu de Tau Art & Spa van één nacht voor twee volwassenen op 27 mrt. 2026 min. € 257, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Creu de Tau Art & Spa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Creu de Tau Art & Spa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Creu de Tau Art & Spa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Creu de Tau Art & Spa een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 110 per voertuig.
Waar staat Hotel Creu de Tau Art & Spa?
Dit wellness hotel ligt aan het vlonderpad, op 0,3 km van Castillo de Capdepera en op 5 km afstand van Playa de Son Moll en Playa Cala Agulla. Ook Porto di Cala Ratjada en Capdepera Golf liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Creu de Tau Art & Spa
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
9,8
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 67 van 75 beoordelingen
10 - Uitstekend
67
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 75 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 75 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 75 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 75 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Willem
30 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
verbouwd klooster; ver weg van het massa toerisme
Verbouwd klooster; zeer smaakvol gedaan; ruime kamers met goed bed; schoon, koffiezetfaciliteit op de kamer; ruim sanitair. Goed ontbijt. Binnenzwembad met sauna en whirl pool. Buiten zwembad met ligstoelen met fraai uitzicht over de vallei en uitkijkend op het kasteel. De kamers aan de voorzijde kijken uit over het dorp en hebben zicht op het kasteel van Capdepera.
Er zijn echter ook kamers aan de achterzijde die uitkijken op de berg.
Vanuit het hotel loop je direct het niet toeristische dorpje in met een enkel winkeltje en een handvol restaurantjes. Hier ook terrasjes voor koffie of lunch. Woensdagochtend is er een kleine markt. Het hotel heeft overigens zelf ook een erg sjiek restaurant.
Bij het centrale plein in Capdepera start wandeling 10 die je over de berg in 5 km en 200 hoogtemeters naar het kustplaatsje la font de la cala brengt.
Willem
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Claudia
24 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super holle Anlage und geniales Frühstück. Sehr freundliches Personal und Hotelleitung. Wir kommen wieder
Claudia
9 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Linn
28 sep 2025
Linn
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Nadia
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was absolutely stunning, but literally nothing to do in the town. Must have a car to drive to do anything.
Nadia
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Matthias
4 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Matthias
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Alla
Reisde met een groep
4 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Durch die Annullierung des von uns gemieteten Hauses, sind wir zufällig in diesem Hotel gelandet. Traumhaft schönes Ambiente. Sehr sauber . Unfassbar freundliches Personal . Besonders hervorzuheben - Svetlana am Empfang. Trotz des ausgebuchten Hotels, hat man eine Lösung gefunden und uns phantastisch untergebracht. Tausend Dank, liebe Svetlana für Ihre Hilfsbereitschaft und Professionalität 🙏
Alla
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Nathalie
Reisde met partner
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabian
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Israel
Reisde met partner
23 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is beautiful and the attention is very friendly
Highly recommended
Israel
3 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Leona
27 nov 2024
Leona
4 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Sophie
Reisde met partner
22 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely historical building with modern technologies. Make you feel the culture, luxe and relaxation all at once away from of all the busy towns. Highly recommend.
Sophie
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
DONGHAK
7 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
DONGHAK
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
DONGHAK
6 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
DONGHAK
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Joey, Baie D'urfe
29 aug 2024
Joey
4 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Susan, Philadelphia
20 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Susan
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Calum
Reisde met partner
2 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful, high quality facilities, excellent food
Calum
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Brandon
Reisde met een groep, Reisde met partner
5 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hidden gem of a property located in a beautiful but lesser known part of Mallorca.
The hotel is a converted monastery, so there’s a lot of grandeur to the architecture in a very tasteful and unique way. All aspects of our room were very spacious, complete with modern amenities like a built-in stereo system you can control by connecting it to your phone. Huge comfy bed (we actually checked the labels of the linens because we liked them so much and wanted to buy them for ourselves). My favorite thing about the room, though, was our balcony that had a gorgeous view of the sprawling valley around us and the castle perched atop a hill that’s a big draw in this area and only an 8-min walk from the hotel.
The entire staff was extremely friendly and accommodating. We arrived and were warmly greeted right away. The check-in was smooth and quick and we were then given a quick tour of the property and even walked directly to our rooms.
Their breakfast spread was great with plenty of options. They also have a parking lot on property, which is very convenient if you’ve rented a car to get there. Lovely beaches and fun towns nearby you can drive to or taxi.
I have a lot more praises to sing about this property but I’m close to my 1500 character limit, so I’ll close this out by saying don’t let the relatively low number of reviews at this hotel or the lesser known location deter you from staying here. The value is exceptionally good. We’re definitely coming back.
Brandon
10/10 – Uitstekend
Josephine
Reisde met een groep
23 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel, nice and friendly staff and service and petit and delicious breakfast, rooms were amazing
Josephine
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Dominik
19 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gerne wieder.
Tolles Hotel, mit äusserst freundlichem Personal.
Dominik
10 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
9 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
로얄 스위트 이틀 숙박
한국인 리뷰가 거의 없어 긴가민가하면서 예약했어요.
호텔 입구부터 고급스러운 향이 저희를 반겨주었습니다!안타깝게도 향은 저희의 취향이 아니었지만요.
리셉션에서 직원이 반갑고 친절하게 저희를 환대해주고 호텔 곳곳을 이동하면서 호텔 대한 설명을 해주었습니다.
저희 방은 모든 것이 마음이 들었고 옥상 자쿠지도 로맨틱하고 남에게 거의 노출되지 않아 좋았습니다.
또한 호텔 대부분의 설명을 qr코드를 통해 인터넷에서 확인가능하여 편했습니다.
이틀 모두 저녁 식사를 신청했었고, 호텔과 연결되어 있는 Cova Negra레스토랑에서 만족스러운 식사를 할 수 있었습니다.
(요리는 무료이고 음료는 돈을 지불하는 방식)
수영장, 사우나 등 사용했던 모든 시설이 만족스러웠습니다.
이 호텔을 고려 중이라면 추천드리겠습니다!
(이름을 모르겠지만, 레스토랑 직원 중 키가 좀 작으신 여성 직원분에게 감사합니다)
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met partner
14 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful Hotel, very friendly staff.
Michael
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Dennis
Reisde met partner
27 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel, tasteful interior, extremely delicious and high quality food, they are happy to respect the guests wishes during the preparation of the food.. huge rooms, not too many of them, so the atmosphere is quiet and relaxed… indoor SPA area is a bit limited due to its size.. there could be more daybeds for example.. whirlpool was not very inviting . But overall still good .. no gym.
Dennis
3 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Frank
21 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Frank
13 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Kathrin
14 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kathrin
7 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Dillon
Reisde met partner
14 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Travelled from Canada for our honeymoon and stayed three nights here in addition to Palma and Soller. This was far and beyond the most enjoyable part of our trip. The area of the island is so quiet and peaceful, and the Hotel was unlike any we have ever stayed at. Service was incredible (we received an upgraded room for our first night), and the pool and spa areas are amazing. Food and service at the restaurant, bar, and for breakfast are great, and the tasting menu at the Cova Negra restaurant was the best meal we have had in our lives. Area of Capdepara was also great, and it is a short walk from a shopping/dining area with some great restaurants there too, and a 25 minute walk from the beach in Cala Rajada. Again, blown away by the property, the experience and stay overall and cannot recommend it enough. Can't wait to come back!