Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartment, 10th floor, large space, 3 blocks from the sea, 3 double bedrooms.

Dit appartement in Capão da Canoa is voorzien van een keuken

Fotogalerie voor Apartment, 10th floor, large space, 3 blocks from the sea, 3 double bedrooms.

Televisie
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Televisie
Interieur
3 slaapkamers, wifi

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Keuken
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Apartment, 10th floor, large space, 3 blocks from the sea, 3 double bedrooms.

Apartment with ample space, for a maximum of 8 people, 3 blocks from the sea. Building has 2 elevators and security camera. Suitable for families. Sea view. Well ventilated. It has barbecue. INTERNET with WiFi. 3 Double Rooms. 2 bathrooms. 3 Air Conditioning. Living room. Kitchen. Space for dining room. Service area. Garage.
If you understand better, you can find me by whats app, 54 99141-9758 or My Mother Jocemeri, Whats app: 54 99190-9162.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Blender
  • Elektrische waterkoker
  • IJsmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Alarmsysteem
  • Brandblusser

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Vrbo Property

Over deze buurt

Kaart
Capão da Canoa, Rio Grande do Sul

In de buurt

  • Praia Atlântida - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Praia de Capão da Canoa - 6 min. wandelen - 0.5 km
  • Praia de Atlântida - 6 min. wandelen - 0.5 km
  • Capão da Canoa Shopping - 11 min. wandelen - 1.0 km
  • Marina Park - 4 min. rijden - 3.0 km

Restaurants

  • ‪Casa Rafaello - ‬3 min. wandelen
  • ‪Quiero Café - ‬8 min. wandelen
  • ‪We Do Bakery - ‬5 min. wandelen
  • ‪Atlanta Grill - ‬7 min. wandelen
  • ‪Réchaud Restaurante - ‬5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment, 10th floor, large space, 3 blocks from the sea, 3 double bedrooms.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment, 10th floor, large space, 3 blocks from the sea, 3 double bedrooms. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment, 10th floor, large space, 3 blocks from the sea, 3 double bedrooms. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment, 10th floor, large space, 3 blocks from the sea, 3 double bedrooms.?

Dit appartement in Capão da Canoa ligt op 10 minuten wandelen van Praia de Capão da Canoa, Praia de Atlântida en Praia Atlântida. Ook Centrinho ATL by Roubadinhas en Capão da Canoa Shopping liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment, 10th floor, large space, 3 blocks from the sea, 3 double bedrooms.

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.