Gehele woning
My Rental Homes - Villa Vorno with a wonderful garden and a private swimming pool
Deze villa in Capannori is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor My Rental Homes - Villa Vorno with a wonderful garden and a private swimming pool





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
5 slaapkamers1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa San Francesco - Private villa with pool
Villa San Francesco - Private villa with pool
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
244001
Over deze buurt
Capannori, Tuscany
In de buurt
Duomo di San Martino13 min. rijden - 7.0 km
Piazza Napoleone15 min. rijden - 7.4 km- Lucca Polo Fiere9 min. rijden - 5.7 km
- Internationale Academie van de Italiaanse Keuken11 min. rijden - 6.3 km
- Muren van Lucca11 min. rijden - 6.7 km
Lokaal vervoer
- Station San Giuliano Terme Ripafratta - 16 min. rijden
- Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 40 min. rijden
Restaurants
- Ristorante il Gattino Bianco12 min. rijden
- Leos Pizzeria7 min. rijden
- Masaniello11 min. rijden
- Villa Cheli7 min. rijden
- A Bimbotto4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over My Rental Homes - Villa Vorno with a wonderful garden and a private swimming pool
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







