Hotel Royal Paestum ligt in Capaccio-Paestum in de historische wijk. Bezoek culturele hoogtepunten Museo d'Arte Sacra di Castellabate en Fondazione Giambattista Vico. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Bowling Gregorio en Nevada Park Amusement Park. Antica Macelleria en Aquafarm zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Capaccio-Paestum
Via Francesco Gregorio 40, Capaccio-Paestum, SA, 84047
In de buurt
Parco Archeologico di Paestum
7 min. rijden - 5.9 km
Porto di Agropoli
32 min. rijden - 19.8 km
Salerno Strand
49 min. rijden - 37.9 km
Haven van Salerno
58 min. rijden - 47.1 km
Bowling Gregorio
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Capaccio - Roccadaspide - 8 min. rijden
Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 35 min. rijden
Restaurants
Osmosi
4 min. rijden
Caffè "Verdi
4 min. rijden
Gran Caffè Galardi
4 min. rijden
Bar Nazionale
4 min. rijden
Rosmarino
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Royal Paestum
Hotel met een chique stijl in de historische wijk
Bij Hotel Royal Paestum zijn er de volgende voorzieningen: een tuin, een speeltuin en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een lift en een 24-uurs receptie
Een feestzaal, vergaderruimtes en huwelijksservices
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Royal Paestum bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Speeltuin
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Speeltuin
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 18.00 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 6 januari betaal je EUR 3.75 per persoon, per nacht tot 11 nachten en daarna EUR 2.50 voor maximaal 20 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 7 januari tot 14 april betaal je EUR 1.25 per persoon, per nacht, voor maximaal 20 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 15 april tot 14 juli, EUR 3.75 per persoon, per nacht, maximaal 20 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 15 juli tot 31 augustus, EUR 5.00 per persoon, per nacht, maximaal 20 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 september tot 15 oktober, EUR 3.75 per persoon, per nacht, maximaal 20 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 16 oktober tot 30 november, EUR 1.25 per persoon, per nacht, maximaal 20 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 18.00 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 12.30 uur
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Royal Paestum over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 12.30 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Royal Paestum?
Vandaag, 6 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Royal Paestum van één nacht voor twee volwassenen op 26 jul. 2026 min. € 129, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Royal Paestum?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 18.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Royal Paestum inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Royal Paestum uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Royal Paestum?
Dit hotel ligt in de historische wijk, op 0,6 km van Bowling Gregorio en op 5 km afstand van Nevada Park Amusement Park en Parco Archeologico di Paestum. Porta Marina ligt op 4,8 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Royal Paestum
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,8
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 58 van 114 beoordelingen
10 - Uitstekend
58
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 114 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 114 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 114 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 114 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gina
9 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura pulita tranquilla con tutti i confort, il personale gentile. Piscina bellissima e attrezzata
Gina
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, comfortable and a good location if visiting this area.
John
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
MARTI
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Logements a 400m très corrects.
MARTI
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rainer
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto, stanza nuova, pilota e bella e personale molto gentile e disponibile.
Rainer
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eliseo
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
COLAZIONE A BORDO PISCINA VERAMENTE MOLTO BELLA!!!!
Eliseo
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
heather
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very happy to use the bikes to explore.
heather
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anny
8 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A wonderful place and excellent customer service i really recommend it.
Anny
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Vincent
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ideally located for the excavations, but the surrounding area is quite shabby. Not a huge choice of nice restaurants.
Vincent
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
miguel
2 dec 2025
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Nos Derivaron a unas habitaciones en un distancia de 500 metros del hotel, nada que ver con el hotel.
miguel
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
nicola
25 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
tutto eccellete
nicola
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
16 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jättefint Hotel med bra service och fin strand vid havet.
Dock f
Daniel
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alfonso
5 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Meravigliosa ………….
Alfonso
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paradiso
6 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Silenziosa e pulita
Paradiso
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Jeremy
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
nul
on reserve un hotel et on se retrouve dzns un appartement à 600m
Jeremy
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maik
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wir haben eine Nacht im Annex gewohnt. Dort roch es sehr streng nach Desinfektionsmittel. Trotz Neubau fielen schon allerlei Halter aus der Wand und das Zimmer wirkte lieblos. An sich in Ordnung, aber nichts besonderes. Das Kernhotel ist sehr schön.
Maik
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Morena
17 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lo consiglio. Io l'ho scelto per la facilità di parcheggio e perché accetta animali. l'ho apprezzato anche per la comodità e il silenzio. E' anche molto accessibile.
Morena
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gail
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was modern, with coffee and tea service, all the toiletries imaginable, close to a mini-mart and bar and within walking distance of my tour hotel. It also had a collection of poetry in the room.
Gail
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MILEVA
29 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura revente e tenuta benissimo, pulita. Personale molto gentile e professionale. La consiglio.
MILEVA
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chiara
21 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura pulitissima e dotata di tutti i comfort. Facile da raggiungere e dotata di parcheggio privato. Nelle vicinanze si trova qualche bar, per il resto bisogna spostarsi in auto.
Chiara
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
heather
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to the beach (15 min walk), but what we appreciated the most were that they had bicycles to use. The condition of the bikes was just okay, so you have to be a bit picky, but they were great for getting around since there seemed to be no local bus service in the area. It took about 20 min to ride to the archeological park and just a few min to get to the beach where there is a long promenade along the beach. The front desk was very helpful and pleasant.
heather
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Linda
25 aug 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura è ben gestita e accogliente, il personale impeccabile e cordiale, anche il lido associato è ben organizzato, il ristorante “Rosmarino” favoloso, si mangia benissimo. Unica pecca di entrambi i bagni.
Linda
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adele
26 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bella struttura, cura nei particolari. Si consiglia
Adele
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
claude
23 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Restaurant fermé, piscine fermée, petit déjeuner ouvre seulement à 7:30.
claude
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
tony
18 aug 2025
Positief: Netheid
nella norma
tony
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Daniel
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room wasn’t in the main property and was 3 blocks away. This was the only main burden. If the room was in the building we would be able to reach the front desk and the hotel facilities more easily.
Besides that everything else was quite good and enjoyable.