Le Provence Hôtel Golfe Juan

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Bar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 117
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

8,4 van 10
Zeer goed
(9 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer, 3 eenpersoonsbedden

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Familiekamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 eenpersoons stapelbed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Twin kamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer, Meerdere bedden

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Le Provence Hôtel Golfe Juan bevindt zich in Golfe Juan, een wijk in Vallauris, en ligt in een winkelbuurt. Reizigers die graag shoppen kunnen dat doen bij Promenade de la Croisette en Winkelcentrum CAP 3000. Als je op zoek bent naar een andere soort activiteit, ga dan naar Haven van Cannes. Musée de la Mer en Le Sentier du Littoral, Cap d'Antibes zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vallauris
Kaart
17 AVENUE DE LA GARE, Vallauris, 06220

In de buurt

  • Port Camille Rayon
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Plage De Mirandole
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Plages du Soleil
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Plages du Midi
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Parc Exflora
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Vallauris - 2 min. wandelen
  • Nice (NCE-Côte d'Azur) - 39 min. rijden

Restaurants

  • Le Petit Patio
    4 min. wandelen
  • McDonald's
    3 min. rijden
  • Boulangerie Banette Le Fournil des Anges
    2 min. wandelen
  • Pizza Gargantua
    19 min. wandelen
  • La Stella Di Gigi
    11 min. wandelen

Over deze accommodatie

Le Provence Hôtel Golfe Juan

  • Hotel vlak bij Promenade de la Croisette
  • Le Provence Hôtel Golfe Juan biedt onder andere een terras en een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
    • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, meertalig personeel en geldautomaat/bankservice
    • Conciërgeservice
    • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Le Provence Hôtel Golfe Juan bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Flatscreentelevisies van 80 cm met kabelzenders
    • Kinderboeken, waterkokers en verwarming

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 12.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
  • Een bar/lounge
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Babyspeelgoed
  • Kinderboeken
  • Kinderspelletjes

Voorzieningen

  • Geldautomaat
  • Reisgidsen

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Trapleuningen

Meer

  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 80 cm met kabelzenders

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Elektrische adapters
  • Kluis
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 08.00 uur en 13.00 uur, en van maandag t/m zaterdag tussen 16.00 uur en 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 15 per accommodatie, per nacht, naast een borgsom van EUR 50 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.21 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
  • Managementtoeslag: EUR 2 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
  • Borgsom voor huisdieren: EUR 50 per verblijf
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per accommodatie, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatieklasse

ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Le Provence Hôtel Golfe Juan?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van EUR 50 per verblijf en een toeslag van EUR 15 per accommodatie, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Le Provence Hôtel Golfe Juan?

Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij Le Provence Hôtel Golfe Juan van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 117, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Le Provence Hôtel Golfe Juan zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Le Provence Hôtel Golfe Juan inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Le Provence Hôtel Golfe Juan uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Le Provence Hôtel Golfe Juan?

Dit hotel ligt in Golfe Juan, op 1 km van Plages du Midi en op 4,6 km van Promenade de la Croisette. Ook Parc Exflora en Juan-les-Pins Strand liggen op 3 km afstand. Station Vallauris ligt op maar 2 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.