Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Maison Jolie Villa by Betterplace
Deze rookvrije villa beschikt naast een buitenzwembad over een conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Deze villa heeft 4 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon of terras. De keuken is voorzien van een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een kluis en een rijstkoker. Elke kamer heeft een balkon of terras. Elke smart-tv van 55 inch heeft premium kabelzenders, betaalfilms en Netflix. Alle kamers in deze villa met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is massages in de kamer beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Massages in de kamer
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: IDR 218.000 per nacht
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiemolen
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Rijstkoker
Schoonmaakartikelen
Waterkoeler
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
4 privébadkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Betaalfilms
Netflix
Smart-tv van 55 inch met premium kabelzenders
Spellen
Streamingdiensten
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Balkon/terras
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Dingen om te doen
Snorkelen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan IDR 218000.0 per nacht.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: IDR 2000000 per accommodatie per verblijf
Schoonmaakkosten: IDR 244500 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: IDR 218000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1703260166259, 55193, 55900
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Maison Jolie By Betterplace
Maison Jolie Villa by Hombali
Villa Maison Jolie by Hombali
Maison Jolie Villa by Betterplace Villa
Maison Jolie Villa by Betterplace Canggu
Maison Jolie Villa by Betterplace Villa Canggu
Over deze buurt
deze villa ligt in Berawa, een wijk in Canggu. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Canggu Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Finns Tennis of kies voor een avondje uit bij Atlas Beach Fest. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Canggu
Gg. Manu 2-7, Tibubeneng, Kec. Kuta, Canggu, Bali, 80361
In de buurt
Batu Bolong Beach
8 min. rijden - 2.0 km
Canggu Beach
9 min. rijden - 2.3 km
Canggu Plein
14 min. wandelen - 1.2 km
Finns Tennis
14 min. wandelen - 1.2 km
Atlas Beach Fest
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 46 min. rijden
Restaurants
Mr. Smash Burger
5 min. wandelen
Gron Espresso Bar & Kitchen
2 min. wandelen
Dulu Coffee
5 min. wandelen
Brunch Club
7 min. wandelen
Berawa's Kitchen
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Maison Jolie Villa by Betterplace over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Maison Jolie Villa by Betterplace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Maison Jolie Villa by Betterplace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Maison Jolie Villa by Betterplace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Maison Jolie Villa by Betterplace?
Deze villa ligt in Berawa, op 1,3 km van Love Anchor Bazaar en op 2,6 km van Seminyak Beach. Ook Atlas Beach Fest en Finns Tennis liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Maison Jolie Villa by Betterplace