Gehele woning

Villa Dion

3.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Villa Dion

Ingang accommodatie
Villa, 2 slaapkamers, privézwembad | 2 slaapkamers, een kluis op de kamer, een bureau
Ingang accommodatie
Villa, 2 slaapkamers, privézwembad | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een kookplaat, een waterkoker
Villa, 2 slaapkamers, privézwembad | 2 slaapkamers, een kluis op de kamer, een bureau

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Dion

Deze villa beschikt over een buitenzwembad, een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een tuin. Deze villa beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl 2 badkamers en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen.
Deze villa heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een privézwembad en een kluis. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.

In deze villa in Canggu is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een rijstkoker. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.

Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Rijstkoker

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met satellietzenders

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Droogkuis/wasserijservice
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Gratis mineraalwater
  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 17

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 5 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor hoge kinderstoel: IDR 50000 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa Dion Canggu
Dion Canggu
Villa Dion Villa
Villa Dion Canggu
Villa Dion Villa Canggu

Over deze buurt

deze villa bevindt zich in Berawa, een wijk in Canggu, en ligt vlak bij het strand. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Canggu Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Bali Quad Ontdekkingstochten of kies voor een avondje uit bij Atlas Beach Fest. Bekijk onze reisgids voor Canggu
Meer villa's in Canggu
Kaart
Jalan Pantai Berawa, Gang Layur, Br. Tegal Gundul, Tibubeneng, Canggu, Canggu

In de buurt

  • #sunset at the stairs of Batu Bolong Beach #Bali #Indonesia
    Canggu Beach
    9 min. rijden - 2.3 km
  • Sukyf Arch & Art
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Canggu Plein
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Finns Tennis
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Atlas Beach Fest
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 41 min. rijden

Restaurants

  • Milk & Madu Cafe
    5 min. wandelen
  • Milu By Nook
    7 min. wandelen
  • ULEKAN
    10 min. wandelen
  • Burgerlink
    4 min. wandelen
  • Farin
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Dion over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Dion?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Dion inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Dion uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Villa Dion?

Deze villa ligt in Berawa, op 2 km afstand van Canggu Plein en Seminyak Beach. Seminyak-plein ligt op 5 km.

Beoordelingen over Villa Dion

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Beth, Melbourne

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen
Beautiful villa close to Finns Beach club, many cafes and shops! Komang the villa manager was always available, friendly and helpful! Amazing villa would stay again. Breakfast and massages can be organised for villa.
4 nachten verbleven in december 2019

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
골목 안쪽에 위치해 있지만 조용하고 평온하고 정말 안락한 숙소였어요. 사진보다 실제가 더 좋은거 같아요. 호스트는 정말 친절했고 발리 한달살기 해도 될 것 같은 모든 물품을 구비하고 있는 풀빌라였습니다. 수영장 락스냄새가 조금 강하지만 아무 문제 없었고 자동 정화시스템도 갖추고 있는거 같아요. 집주인이 데려다준 로컬 시장은 가격도 너무 저렴하고 좋은 경험이였어요. 숙소 주변에 괜찮은 카페와 레스토랑도 많고 예쁜 소품샵도 있어요~저는 가지 않았지만 스타벅스도 있었어요! 침대에 캐노피도 잘 되어있어서 전 호텔보다 더 좋았던거 같아요. 아주 만족 스러웠어요! 다음에 발리에 또 오게 된다면 빌라디온에 다시 올거예요!
2 nachten verbleven in augustus 2019

10/10 – Uitstekend

gary

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfect Canggu Villa Retreat

We had a fantastic stay at Villa Dion. We were a group of 4 and the 2 double bedrooms with large en-suites were perfect. The villa is set back from the road providing a tranquil oasis to relax in. The pool provided a perfect sanctuary from the heat too. Komang was excellent to deal with from start to finish and nothing was a problem. Would definitely come back here next time we’re in Canggu!
5 nachten verbleven in april 2019