Sun Homestay Canggu

2.5-sterrenaccommodatie
Pension in Canggu, in de buurt van Canggu Beach

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Sun Homestay Canggu ligt in Batu Bolong, een wijk in Canggu. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Canggu Beach. Waterbom Bali en Bali-orchideeëntuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Canggu
Meer pensions in Canggu
Kaart
Jl. Tanah Barak, Canggu,, Kec. Kuta Utara, Canggu, Bali, 80361

In de buurt

  • #sunset at the stairs of Batu Bolong Beach #Bali #Indonesia
    Canggu Beach
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Batu Bolong Beach
    Batu Bolong Beach
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Echo Beach
    Echo Beach
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Pererenan-strand
    Pererenan-strand
    4 min. rijden - 1.6 km
  • Love Anchor Bazaar
    2 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 62 min. rijden

Restaurants

  • Love Anchor Canggu
    4 min. wandelen
  • Luigi's Bar + Pizza
    4 min. wandelen
  • Warung Sika
    3 min. wandelen
  • Blacklist Coffee Roasters
    1 min. wandelen
  • Project Coffee
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Sun Homestay Canggu

Pension vlak bij Canggu Beach
Sun Homestay Canggu ligt in de buurt van Eat Street en heeft veel te bieden.

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Waar staat Sun Homestay Canggu?

Dit pension ligt in Batu Bolong, op 2 km afstand van Echo Beach en Canggu Beach. Seminyak Beach ligt op 3,7 km.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch