La Numa Villas Canggu bevindt zich in Batu Bolong, een wijk in Canggu, en ligt vlak bij het strand. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Echo Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Canggu
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
La Numa Villas Canggu
Deze villa beschikt naast een spa over een conciërgeservice en een 24-uurs receptie. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook hulp bij uitstappen/tickets, een tuin en een kluis bij de receptie. De 6 individueel gedecoreerde villa's beschikken elk over gratis wifi en een minibar. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen als een zitruimte, een microgolfoven en een lcd-televisie.
La Numa Villas Canggu heeft 6 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een privézwembad en een minibar. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke lcd-televisie van 32 inch heeft satellietzenders. Een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn ook beschikbaar. Elke badkamer heeft een aparte badkuip en douche met een regendouche, badjassen, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In deze villa in Canggu is wifi gratis. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, kluisjes en telefoons. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is massages in de kamer beschikbaar.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Theezakjes/oploskoffie
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: IDR 150.000 voor volwassenen en IDR 150.000 voor kinderen
Met zijn tweeën/besloten dineren
Minibar
Privépicknicks
Roomservice
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met kabel-/satellietzenders
Buiten
Terras
Terras/patio
Tuin
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Telefoon
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
6 units
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Toegang via buitengalerij
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor vroeg inchecken wordt een toeslag aangerekend
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer IDR 150000 voor volwassenen en IDR 150000 voor kinderen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 2201240082593
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
La Numa Canggu Villas
La Numa Villas Canggu Villa
La Numa Villas Canggu Canggu
La Numa Villas Canggu Villa Canggu
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Numa Villas Canggu?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Numa Villas Canggu inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij La Numa Villas Canggu uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat La Numa Villas Canggu?
Deze villa ligt in Batu Bolong, op 15 minuten wandelen van Echo Beach en Canggu Beach. Seminyak Beach ligt op 4,9 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Numa Villas Canggu
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 47 beoordelingen
10 - Uitstekend
29
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 47 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 47 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 47 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 47 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Megan
6 feb 2026
Negatief: Voorzieningen
Room was aesthetic, having a private pool was great. The seal on the door was missing so we had lots of mosquito bites, they did fix it on request. The pool fountain did not turn off all night. Very noisy as the doors are not sound proof. They ended up adjusting the filter and Fountain by request. Wasn’t a comfortable sleep. Hot, noisy room. Fridge is outdoors which is fine being in the kitchen but inconvenient at night time.
Megan
5 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Morgan
26 dec 2025
Morgan
5 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Angelina
Reisde met een groep
11 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The villa was nice but the sheets were not changed the whole trip and the house cleaner almost threw out my expensive bracelet that was gifted to me the day before.
Angelina
7 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Saimoom Shafi
4 dec 2025
Saimoom Shafi
4 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
carolynne
Reisde met partner
24 nov 2025
Positief: Netheid
The room was clean and large, the bed and pillows were comfortable. Everything was ok, it's just pretty tired and a little run down and in need of work. It was great having our own pool and everything was nice enough, it is close to Echo beach with spas and restaurants and the beach close by. I just felt it was looking tired and needed some work to bring it up to that 3-4* level. Overall we enjoyed our stay there.
carolynne
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Wendy
24 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet, modern, comfortable, lovely staff, good position. Would definitely recommend
Wendy
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Lucy
Reisde met familie
20 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Top location, close to the beach
7 of us stayed in the 3 bedroom villa for 3 nights.
Location of the property is amazing, just a couple mins walk down the main road to the beach, La Brisa and more. There were several convenience stores just at the end of the properties driveway as well as restaurants, pharmacies and beauty salons.
Super convenient for the surfers in our group to walk down with their boards.
Staff were incredibly friendly and helpful.
The 3 bedroom villa was really spacious, the master and room downstairs were enormous with nice furnishings. The only thing a little random was needing to ask for any kitchen cutlery or appliances when you needed them as the kitchen is completely bare. We also asked for pool gates to be installed as we had a toddler in our group, this was easy to arrange at a small fee.
The breakfast was a little hit and miss. You need to order it the day before along with the time you want it. There is a good variety of items available but some of them weren’t overly enjoyable.
Overall, we had a great stay and would highly recommend for those looking to be near the beach in Canggu.
Lucy
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Karin
1 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Karin
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Trent
Reisde met partner
4 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super close to the beach but also able to enjoy your own pool away if you don’t want the chaos. Staff were accomodating and food was really good.
Trent
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Dianne
Reisde met partner
23 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing staff, beautiful villa, great location.
Dianne
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Dianne
Reisde met partner
16 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely family run business, beautiful villa, great location.
Dianne
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Yana
21 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Private pool was well worth it
You'll never regret getting your own villa. Service and staff were lovely - including breakfast, complimentary water bottles and hotel transfers. Bed sheets/pillows had a couple of small stains. House keeping wasn't a very thorough clean, they mostly replaced water bottles and bath towels (face/hand towels weren't replaced during our stay) but floors were left dirty/dusty.
Yana
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
sam
Reisde met partner
16 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, tidy villa with friendly hosts
sam
4 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Tamami
Reisde met partner
9 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great, especially the staff's attitude and the location. The view from the rooftop was especially great, and it was perfect to have breakfast there and relax by the pool. However, the noise from the sports bar in front was quite loud at night.
Tamami
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Edin
Reisde met familie
2 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Edin
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Chantelle
Reisde met een groep
12 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wow this place was amazing! Great villa’s that are exactly like the photos. Staff are super friendly and there are shops within walking distance
Chantelle
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Inn Siew
Reisde met familie
5 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well kept plants. Property is well maintained. Breakfast is standard with options given. Walking distance to beach.
Inn Siew
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Norhayati
Reisde met familie
21 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
It was an okay stay. The first day, we were not given bath mats, and then just 2days before we checked out, face towels suddenly appear. There was no toothbrush provided, only bath gel, shampoo and foam wash. The water pressure was not great. Breakfast was kinda sad and cold.
Norhayati
4 nachten verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
juheon
Reisde met partner
22 sep 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
침구 세탁을 하지 않아 너무 더러워서 교체요구했는데 가지고 온 시트가 전부 더러움.
주변 호텔 공사로인해 밤10시까지 공사함 햄머드릴 온종일 들림. 에코비치 상점들 새벽1시까지 노래소리 폭중 음악소리 잠을 잘 수 없음 (즐기시는 분들은 추천)
2일 묵는 동안 물 안나오는 경우 2차례.
다시는 안갈거같음
juheon
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Erik
Reisde met partner
9 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Most amazing villa we have stayed in. Service was exceptional and was in a great area, 5 minute walk from the beach and La Brisa. Unfortunately had Bali Belly during our stay but was luckily enough to be able to stay in the amazing villa.
Erik
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Norman
Reisde met familie
26 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Awesome
What a fabulous place ! From the friendliness of checking in to the wonderful 2 Bedroom apartment that was very spacious and clean.
It’s also a great location for the beach and restaurants.
The staff were ready to help with any request and always with a smile.
I would highly recommend a stay here.
Norman
2 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Alexis
Reisde met familie
30 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The layout of the villa it was very beautiful and decorated. Overall it was wonderful place and I will highly recommend it.
Alexis
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Ivanna
27 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Ivanna
8 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Samantha
20 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
One of the most beautiful places I have ever stayed at!! The location is a 3 minute walk to the beach. The beaches are not the cutest in Canggu, however this villa definitely made up for that! There are shops walking distance, spas, cute breakfast cafes! Staff was very welcoming, and very nice. I give this place 10/10!
Samantha
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Amanda
Reisde met partner
17 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is one of the most beautiful places I have stayed. It is so private in the villa and everything is brand new. The private pool was relaxing and the facilities are very spacious. The staff was attentive and available to answer questions at all times and were accommodating to every request. I will definitely be coming back!