Ika Homestay

2.5-sterrenaccommodatie
Pension in Canggu, op 9 minuten stappen van Canggu Beach

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

Kameropties

Standaard kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ika Homestay ligt in Batu Bolong, een wijk in Canggu. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Canggu Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Canggu
Meer pensions in Canggu
Kaart
Jl. Pantai Batu Bolong No.72a,, Canggu, Kec. Kuta Utara,, Canggu, Bali, 80351

In de buurt

  • #sunset at the stairs of Batu Bolong Beach #Bali #Indonesia
    Canggu Beach
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Batu Bolong Beach
    Batu Bolong Beach
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Echo Beach
    Echo Beach
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Pererenan-strand
    Pererenan-strand
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Love Anchor Bazaar
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 63 min. rijden

Restaurants

  • The Avocado Factory
    3 min. wandelen
  • Love Anchor Canggu
    3 min. wandelen
  • GigiSusu
    2 min. wandelen
  • Penny Lane
    4 min. wandelen
  • Luigi's Bar + Pizza
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Ika Homestay

Pension vlak bij Canggu Beach
Ika Homestay bevindt zich vlak bij Eat Street en heeft veel te bieden.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Waar staat Ika Homestay?

Dit pension ligt in Batu Bolong, op 0,8 km van Canggu Beach en op 3,8 km van Seminyak Beach. Ook Batu Bolong Beach en Echo Beach liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

8,2

Zeer goed