Apart hotel near the beach Aviator Bali
Hotel in Canggu, in de buurt van Seminyak Beach
Fotogalerie voor Apart hotel near the beach Aviator Bali





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Tibubeneng, Bali
In de buurt
Canggu Beach5 min. rijden - 1.7 km- Sukyf Arch & Art6 min. wandelen - 0.5 km
- Canggu Plein6 min. wandelen - 0.5 km
- Finns Tennis6 min. wandelen - 0.5 km
- Atlas Beach Fest9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
- Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 56 min. rijden
Restaurants
- Nude8 min. wandelen
- Margaret Bistro8 min. wandelen
- Bella. Canggu8 min. wandelen
- Warung Sunshine Berawa11 min. wandelen
- Milu By Nook4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Apart hotel near the beach Aviator Bali
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.