Dit appartement beschikt naast hulp bij uitstappen/tickets over gratis parking. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en beschikt over gratis wifi en gratis kabelinternet. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
In dit appartement is elke kamer met airconditioning via een buitengalerij bereikbaar en ingericht met een koffiezetapparaat/waterkoker. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Hypoallergeen beddengoed en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Blender
Diepvriezer
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Mixer
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Vliegenramen
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Hulp met excursies en tickets
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: USD 50 als je incheckt tussen middernacht en 03.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 8 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: USD 200 per verblijf
Schoonmaakkosten: USD 40 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: USD 50 als je incheckt tussen middernacht en 03.00 uur
De accommodatie berekent een toeslag van 8 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
2 Bedroom Apartment Cancun
2 Bedroom Apartment Apartment
2 Bedroom Apartment Apartment Cancun
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Centrum van Cancún, een wijk in Cancún, en ligt vlak bij het strand. Ultramar Ferry Puerto Juárez en Moon Palace Golf Club zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Winkelcentrum Cancún en Plaza Las Americas. Xoximilco en Nationaal park Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Cancún
Blvd. Kukulcan, KM 9, Pok ta pok, Cancun, QROO, 77500
In de buurt
Extreme Adventure
17 min. wandelen - 1.5 km
Las Plazas Outlet Cancún
19 min. wandelen - 1.6 km
Winkelcentrum Cancún
5 min. rijden - 2.5 km
Plaza 28
5 min. rijden - 2.5 km
Parque de las Palapas
5 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Cancun, Quintana Roo (CUN-Internationale luchthaven Cancun) - 27 min. rijden
Restaurants
La toscana
8 min. wandelen
BRONTOS
9 min. wandelen
Little Caesars Pizza
2 min. wandelen
La China Poblana
9 min. wandelen
Pollos Kicho
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 Bedroom Apartment?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij 2 Bedroom Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een toeslag van USD 50 kun je bij deze accommodatie tussen middernacht en 03.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij 2 Bedroom Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat 2 Bedroom Apartment?
Dit appartement ligt in Centrum van Cancún, op 2 km afstand van Extreme Adventure, Estadio Andrés Quintana Roo en Parroquia La Sagrada Familia. Ook Las Plazas Outlet Cancún en Mercado 28 liggen op 3 km afstand.