Geheel huisje
Rifugio TEA Dolomiti
Huisje met gratis parkeerplaatsen, op enkele stappen van Dolomieten
Fotogalerie voor Rifugio TEA Dolomiti





Geheel huisje
Max. aantal: 213 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 902
inclusief belastingen en toeslagen
17 feb - 18 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Grand Hotel Misurina
Grand Hotel Misurina
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Spa
- Huisdiervriendelijk
7.4 van 10, Goed, 346 beoordelingen
De prijs is € 112
inclusief belastingen en toeslagen
1 mrt - 2 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 15 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT025023B7JRMZKPMX
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Località la Mora 9, Canale d'Agordo, BL, 32020
In de buurt
Biois Valley1 min. wandelen - 0.0 km
Dolomieten1 min. wandelen - 0.0 km
Skiresort Cortina d'Ampezzo35 min. rijden - 36.0 km- Museo Albino Luciani16 min. wandelen - 1.4 km
- Falcade Avonturenpark7 min. rijden - 3.6 km
Lokaal vervoer
- Bolzano (BZO) - 110 min. rijden
Restaurants
- Bar da Flora7 min. wandelen
- Le Codole19 min. wandelen
- Pizzeria Ristorante Costa16 min. wandelen
- Baita Gares10 min. rijden
- L'Aivaz4 min. rijden








