Gehele woning

Gorgeous home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Gorgeous home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside

Een zwembadgedeelte met treden naar een loungeruimte, omringd door potplanten en een stenen muur.
Buiten dineren
Interieur
Een geplaveid tuinpad dat leidt naar een zwembad, omringd door weelderige begroeiing en stenen constructies.
Een bakstenen open haard met een zwarte schoorsteen, twee houten stoelen en een rustieke inrichting.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Gorgeous home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside

  • Deze betoverende Mallorca finca biedt een unieke en droomachtige privélocatie, ideaal om te ontspannen en te genieten. Een overdekt terras naast het huis dient als gezellige eethoek met barbecue.







    De finca heeft schilderachtige paden die leiden naar een zwembadgedeelte, dat absolute privacy garandeert omringd door groen. Het 10 meter lange zwembad wordt gecompleteerd door een zonneterras met comfortabele ligstoelen en parasols en een buitendouche.



    Binnen heeft de finca een gezellige, open woon- en eetkamer met een zithoek, eettafel, tv en open haard, ideaal voor sociale bijeenkomsten. De keuken bevindt zich in de directe omgeving en is volledig uitgerust om zelf te koken. De accommodatie bestaat uit drie comfortabele tweepersoonsslaapkamers en twee badkamers, een met een douche en de andere met een bad. Daarnaast is de finca voorzien van warm/koud airconditioning, waardoor de temperatuur het hele jaar door optimaal is.



    De gezinsvriendelijke finca Can Crestall ligt in het prachtige zuiden van Mallorca op een ruim perceel. Verschillende stranden in het zuiden van het eiland zijn vanaf hier snel en gemakkelijk te bereiken. Je dagelijkse boodschappen kun je doen in de nabijgelegen supermarkten in Campos.



    Elektriciteit, airconditioning en verwarming zijn bij de huurprijs inbegrepen, mits redelijk verbruik. In het zeldzame geval dat dit bedrag wordt overschreden, moet je geld betalen in de eenheid.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Toeristenbelasting (inclusief)

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    - Privé zwembad (60m2)

    - Aircondition tegen betaling

    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - 2 extra kinderen gratis (max. 4 jaar oud)

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Campos. Bezoek Artestruz Mallorca en Botanicactus, plaatselijke attracties, of ga naar Mercadillo de Santanyí en Mercat Municipal de Felanitx als je wat wilt shoppen. Son Mesquidassa en Centro de Visitantes del Parque Nacional de Cabrera zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Campos
Meer vakantiehuizen in Campos
Kaart
Campos

In de buurt

  • Een turquoise strand met helder water, rotsachtige kliffen en weelderige begroeiing.
    Playa Cala Llombards
    19 min. rijden - 16.7 km
  • Een kustlandschap met een rotsachtig eiland, turquoise water en boten.
    Strand van Caló des Moro
    21 min. rijden - 16.1 km
  • Een sappige plant met groene en rode bladeren op een zanderige ondergrond.
    Playa Es Trenc
    25 min. rijden - 22.1 km
  • Een jachthaven met verschillende zeilboten in kalm water.
    Haven van Palma de Mallorca
    43 min. rijden - 59.5 km
  • Dalt Turó Wijngaard
    5 min. wandelen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Manacor - 28 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 44 min. rijden

Restaurants

  • Mallorquino
    7 min. rijden
  • Retroway
    7 min. rijden
  • Sa Botiga
    7 min. rijden
  • Restaurant Manique
    8 min. rijden
  • C'an Vadell
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Gorgeous home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Gorgeous home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Campos ligt op 0,5 km van Dalt Turó Wijngaard en op 10 km afstand van Mercadillo de Santanyí en Son Cosmet. Ook Parque Natural de Mondragó en Playa Cala Santanyí liggen op 15 km afstand.