Casa Fontana heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Fontana bieden leuke bijkomstigheden zoals aparte eetruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Keukens met grote koelkasten/vriezers, microgolfovens en ovens
Flatscreentelevisies van 20 inch met kabelzenders
Aparte eetruimtes, kookplaten en diepvriezers
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Diepvriezer
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv van 20 inch met kabelzenders
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: BRL 100 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je BRL 100 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: BRL 100 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Vila Inglesa, een wijk in Campos do Jordão. Geniet van de prachtige natuur bij Capivari Park en Woudtuin. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Chocolate Araucária en Tarundu vrijetijdscentrum. Jardim dos Pinhais Ecco Park en Mantiqueira Olijfolie zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Campos do Jordão
R. Willie Davids 395, V Inglesa, Campos do Jordão, SP, 12460-000
In de buurt
Campos do Jordao tennisclub
6 min. wandelen - 0.6 km
Capivari winkelcentrum
10 min. wandelen - 0.8 km
Capivari Park
11 min. wandelen - 1.0 km
Aspen Mall
11 min. wandelen - 1.0 km
Campos do Jordão Convention Center
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Campos Jordão Emilio Ribas - 14 min. wandelen
Sao Jose dos Campos (SJK-Sao Jose dos Campos-Professor Urbano Ernesto Stumpf) - 121 min. rijden
Restaurants
Churrasco ao Vivo
11 min. wandelen
Restaurante Libertango
11 min. wandelen
Esquina Do Djalma
9 min. wandelen
Casa Suíça
9 min. wandelen
Restaurante Nevada
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Fontana?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van BRL 100 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa Fontana inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Fontana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Fontana?
Dit vakantiehuis ligt in Vila Inglesa, op 15 minuten wandelen van Campos do Jordao tennisclub en Capivari Park. Ook Aspen Mall en São Benedito-kerk liggen op een kwartiertje wandelen. Station Campos Jordão Emilio Ribas ligt op 14 minuten wandelen.