Geheel appartement

"Bellavista" Holiday Apartment with Sea View, Balcony, and Air Conditioning

Fotogalerie voor "Bellavista" Holiday Apartment with Sea View, Balcony, and Air Conditioning

Een woonkamer met een bank, een tafel, een televisie en een balkon met uitzicht op zee.
Een keuken met witte kasten, een blauwe backsplash met stermotief, een gasfornuis en een raam met uitzicht op een balkon.
Een woonkamer met een eettafel, stoelen, een bank en een blauw gestreepte fauteuil. Er hangen ingelijste foto’s aan de muur, een lamp op een bijzettafeltje en een blauwe kast.
Een hotelkamer met twee bedden, een schilderij, een raam met gordijnen, een lamp en een televisie.
Een interieurhal met een houten deur, een glazen lift en een eetgedeelte met stoelen en een tafel.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 656
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

"Bellavista" Holiday Apartment with Sea View, Balcony, and Air Conditioning

  • Het vakantieappartement "Bellavista" heeft een bevoorrechte ligging met uitzicht op de golf en de boulevard van Marina di Campo. De goed onderhouden woning van 50 m² bestaat uit een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt plaats aan maximaal 4 personen. Tot de voorzieningen behoren tv, airconditioning en een wasmachine. Jullie beschikken over een ruim, gemeubileerd privébalkon, ideaal om te dineren of te ontspannen met prachtig uitzicht. Het strand ligt op slechts 100 meter afstand en het openbaar vervoer is gemakkelijk te voet bereikbaar. Privéparkeergelegenheid bevindt zich op 500 meter van de accommodatie. Gezinnen met kinderen zijn welkom. Huisdieren zijn niet toegestaan. Er is geen wifi beschikbaar. Het gebouw heeft geen lift. De accommodatie ligt in een beperkt verkeersgebied (ZTL); jullie mogen met de auto tot op 150 meter van het gebouw komen, alleen op aankomst- en vertrekdagen. Er is een handig self check-in systeem. Bedlinnen en handdoeken zijn niet inbegrepen, maar kunnen op aanvraag en bevestiging tot 48 uur voor aankomst worden verstrekt, beschikbaar tegen een toeslag.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Campo nell'Elba. Bezoek Campo alla Sughera en Golfclub Hermitage als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationaal Park Arcipelago Toscano en Spiaggia di Marina di Campo. Bekijk onze reisgids voor Marina di Campo
Meer appartementen in Marina di Campo
Kaart
Marina di campo

In de buurt

  • Een jachthaven met zeilboten, een strand en bergen op de achtergrond.
    Spiaggia di Marina di Campo
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Bergachtig landschap met een kronkelende weg en een waterlichaam dat de zon weerspiegelt.
    Nationaal Park Arcipelago Toscano
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Luchtbeeld van een strand met rijen parasols en mensen.
    Strand van Cavoli
    8 min. rijden - 5.8 km
  • Galenzana
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Museo faunistico
    4 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Pineta
    10 min. wandelen
  • El Pimpa
    2 min. wandelen
  • Al Porto bar tabacchi
    2 min. wandelen
  • Miró - Wine Café
    2 min. wandelen
  • Acli Pesca
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij "Bellavista" Holiday Apartment with Sea View, Balcony, and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij "Bellavista" Holiday Apartment with Sea View, Balcony, and Air Conditioning?

Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij "Bellavista" Holiday Apartment with Sea View, Balcony, and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 656, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij "Bellavista" Holiday Apartment with Sea View, Balcony, and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij "Bellavista" Holiday Apartment with Sea View, Balcony, and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat "Bellavista" Holiday Apartment with Sea View, Balcony, and Air Conditioning?

Dit appartement in Campo nell'Elba ligt op 10 minuten wandelen van Spiaggia di Marina di Campo en Nationaal Park Arcipelago Toscano. Ook Galenzana en Museo faunistico liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch