Geheel appartement

Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace

Fotogalerie voor Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace

Een houten chalet met balkon, een stenen muur en een besneeuwde grond.
Een slaapkamer met een houten bed, nachtkastje, lamp en een houten trap.
Een houten balkon met een stoel, een deur versierd met een krans en een raam met gordijnen.
Een houten interieur met een keukeneiland, barstoelen en een eethoek.
Een keuken met houten kastjes, een bar met krukken, en een blauwe bank op de achtergrond.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 1.100
inclusief belastingen en toeslagen
9 nov - 10 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace

  • -Parkeren beschikbaar op het terrein

    -Huisdieren zijn niet toegestaan



    Het 80m2 Chalet Osmar Appartamento 2 vakantie appartement is gelegen in Campitello di Fassa, een betoverende stad in het hart van de Dolomieten in de regio Trentino van Italië. Het appartement bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken met een afwasmachine, 2 slaapkamers en een vide met een eenpersoonsbed, evenals 1 badkamer en een extra badkamer en is geschikt voor 5 personen. Het appartement beschikt over Wi-Fi, satelliettelevisie, airconditioning en een wasmachine. Een fiets en een gemeenschappelijk skidepot en laarswarmer zijn ook aanwezig (2 fietsen op aanvraag indien beschikbaar, geen extra kosten). Het appartement is geschikt voor kinderen en een babybed en een kinderstoel zijn aanwezig (op aanvraag) en een oppasservice is ook beschikbaar (op aanvraag en tegen betaling). Gasten kunnen vanaf het balkon genieten van het spectaculaire uitzicht op de Fassa-vallei en de bergen van de Dolomieten. De buitenruimte heeft een gemeubileerde tuin voor gezamenlijk gebruik en een overdekt terras voor privégebruik. Het appartement ligt op slechts 1 tot 5 minuten (1 tot 4 km) van een verscheidenheid aan restaurants, bars, cafés, bakkerijen en winkelmogelijkheden. Voor de outdoor-liefhebbers liggen skigebieden zoals de Sellaronda, de Campitello di Fassa, en de Col di Lin skiliften in het centrum van Campitello op slechts 1 tot 3 minuten (300 tot 800 m) met de auto en de Sentiero dell' aqua "Ega te Cuna" en de Buffaure Centro Escursioni wandelgebieden liggen op slechts 9 tot 12 minuten (9 tot 18,5 km) rijden van het appartement. Er zijn momenteel 302 fietsroutes die door het prachtige berglandschap van het Campitello di Fassa gebied kronkelen. De regionale luchthaven Bolzano-Dolomiti ligt op iets meer dan 1 uur (53 km) rijden met de auto.



    Beddengoed en handdoeken zijn bij de prijs inbegrepen.



    Slaapkamer 2: 1 queensize bed & 1 eenpersoonsbed

    Slaapkamer 3: 1 queensize bed

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Campitello di Fassa. QC Terme Dolomiti en Ortisei-Furnes-skilift zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Dolomieten en Fiemmevallei. Dòlaondes Canazei en Gherdeina Erfgoedmuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Campitello di Fassa
Meer appartementen in Campitello di Fassa
Kaart
Campitello di Fassa, Trentino-Alto Adige

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een opvallende rotsachtige piek, dichte beboste hellingen en een klein vakantiehuis.
    Dolomieten
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Duron-vallei
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Catinaccio Groep
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • 141 Campitello 1440m- Col Rodella 2485m
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Centro Sportivo Ischia
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Waidbruck - 47 min. rijden
  • Bolzano (BZO) - 74 min. rijden

Restaurants

  • Kaiserstube
    3 min. rijden
  • Tobià
    1 min. wandelen
  • Wurstelstand Pippotto
    4 min. rijden
  • Osteria Heidi
    4 min. wandelen
  • L'Ostaria da Besic
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace?

Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 1.100, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace?

Dit appartement in Campitello di Fassa ligt vlak bij Duron-vallei en Dolomieten. Ook 141 Campitello 1440m- Col Rodella 2485m en Dòlaondes Canazei liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment Chalet Osmar Appartamento 2 with Mountain View, Wi-Fi, Garden & Terrace

9,4

Uitzonderlijk

9,0

Netheid

9,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent Stay

My son and I spent 4 nights here and it was awesome. Very clean and Elena was easy to work with. I would highly recommend a stay here.
4 nachten verbleven in oktober 2021
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Sehr gute Lage in Campitello

Pros: Sauberkeit
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Appartement très bien situé

Appartement un peu sombre car situé en rez de chaussée mais super bien situé dans le village. Très tranquille, commerces et bar à moins de 150m. Position centrale pour les randonnées dans les dolomites. Idéal pour ceux qui veulent bouger
8 nachten verbleven in juni 2022