Fotogalerie voor 13-bed house with quiet garden





Gehele woning
5 slaapkamers 2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

House 50m from the beach, 6 bedrooms, large garden, quiet, Piriac, vieux lerat
House 50m from the beach, 6 bedrooms, large garden, quiet, Piriac, vieux lerat
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Camoël. Bezoek Château de Ranrouët en Domaine de la Bretesche, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parc Naturel Régional du Golfe du Morbihan en Golf van Biskaje. Monkey Forest en Parc Animalier de Branféré zijn ook een bezoek waard.
Camoël, Morbihan
In de buurt
- Plage de la Mine d'Or - 11 min. rijden - 9.6 km
- Plage de Pont Mahé - 14 min. rijden - 14.1 km
- Parc Animalier de Branféré - 20 min. rijden - 18.2 km
- Plage de la Baule - 31 min. rijden - 30.1 km
- Golfe du Morbihan - 38 min. rijden - 46.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Corne Du Cerf - 9 min. rijden
- Rochevilaine - Restaurant - 20 min. rijden
- Le Commerce - 7 min. rijden
- La Douanerie - 11 min. rijden
- Balto - 10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over 13-bed house with quiet garden
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.