Geheel appartement

House w/ Pool 200 m From the Beach Pro0003

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor House w/ Pool 200 m From the Beach Pro0003

Appartement | Zwembad
Appartement | Interieur
Appartement | Dineren
Appartement | 6 slaapkamers, gratis wifi
Appartement | Privékeuken

Geheel appartement

6 slaapkamers7 badkamersMax. aantal: 12245 m²

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • 24/7 receptie

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House w/ Pool 200 m From the Beach Pro0003

Dit rookvrije appartement beschikt naast een 24-uurs receptie over gratis parking. Dit appartement heeft gratis wifi, 7 een badkamer en een douche.
Dit appartement heeft 6 kamers. In dit appartement in Camaçari is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Slaapkamers

  • 6 slaapkamers

Badkamer

  • 7 privébadkamers
  • Douche

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: BRL 100 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 6 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je BRL 100 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: BRL 100 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 22.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Camacari Centro, een wijk in Camaçari. Bezoek Itapuã-vuurtoren en Kerk van Nosso Senhor do Bonfim, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Tamar Project en Praia de Jauá. Bekijk onze reisgids voor Camaçari
Meer appartementen in Camaçari
Kaart
3 R. Cherne, Casa 03, Camaçari, Bahia State, 42837-002

In de buurt

  • Praia de Jauá
    Praia de Jauá
    28 min. rijden - 26.3 km
  • Praia de Arembepe
    Praia de Arembepe
    30 min. rijden - 35.0 km
  • Barra do Jacuipe
    Barra do Jacuipe
    31 min. rijden - 35.8 km
  • Praia de Guarajuba
    Praia de Guarajuba
    35 min. rijden - 42.6 km
  • Parque de Exposições Agropecuárias Salvador
    32 min. rijden - 39.1 km

Lokaal vervoer

  • Pirajá Station - 35 min. rijden
  • Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes Intl.) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Toca's Restaurante- Comida Caseira
    10 min. wandelen
  • Abrantes Restaurante Mineiro
    3 min. wandelen
  • granja central
    6 min. wandelen
  • Busca Bar
    8 min. wandelen
  • Empada Carioca
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij House w/ Pool 200 m From the Beach Pro0003?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van BRL 100 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij House w/ Pool 200 m From the Beach Pro0003 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 22.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij House w/ Pool 200 m From the Beach Pro0003 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat House w/ Pool 200 m From the Beach Pro0003?

Dit appartement ligt in Camacari Centro, op 32 km afstand van Praia de Jauá, Praia de Interlagos en Winkelcentrum Estrada do Coco. Ook Salvador Norte Winkelcentrum en Parque Shopping Bahia liggen op 32 km afstand.

Beoordelingen over House w/ Pool 200 m From the Beach Pro0003