Apartment in A Hotel 'Le Home - Studio in Calvi' with Shared Pool, Balcony and Air Conditioning
Studio 'Le Home - In Calvi' met gedeeld zwembad, balkon en airconditioning
Deze adults-only studio’s liggen in een idyllische omgeving met een gedeeld zwembad en weelderige tuinen, op slechts een paar minuten lopen van Calvi en het prachtige strand.
De Le Home studio’s voelen als een tweede thuis; elk is individueel ingericht met persoonlijke accenten en veel zorg. Ze verschillen in grootte, zijn allemaal voorzien van airconditioning en de meeste bieden uitzicht op de tuinen of het zwembad vanaf een balkon of terras. De kitchenettes zijn uitgerust met een kookplaat en magnetron; binnen 10 minuten lopen vinden jullie tal van bars, restaurants en winkels.
Alle appartementen liggen in ruime, perfect onderhouden tuinen op een rustige locatie, maar toch dicht bij het strand en Calvi.
Voor een avondje uit is de Quai Landry-promenade aan de jachthaven van Calvi ideaal voor een drankje, de zonsondergang en mensen kijken.
Indeling:
Studio: Open woonruimte met kitchenette, twee eenpersoonsbedden of tweepersoonsbed, douche met wc, balkon of terras.
Faciliteiten:
Gedeeld zwembad (11m x 5,5m), gezamenlijke wasruimte, magnetron, airconditioning, wifi in de tuinen en bij het zwembad, parkeergelegenheid, laadpunt voor elektrische auto's.
dit aparthotel ligt in Calvi. Bezoek Citadelle de Calvi en Maison natale de Christophe Colomb, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Calvi en Fango Valley. Bekijk onze reisgids voor Calvi
Beschikt Apartment in A Hotel 'Le Home - Studio in Calvi' with Shared Pool, Balcony and Air Conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment in A Hotel 'Le Home - Studio in Calvi' with Shared Pool, Balcony and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment in A Hotel 'Le Home - Studio in Calvi' with Shared Pool, Balcony and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment in A Hotel 'Le Home - Studio in Calvi' with Shared Pool, Balcony and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment in A Hotel 'Le Home - Studio in Calvi' with Shared Pool, Balcony and Air Conditioning?
Dit aparthotel in Calvi ligt op 15 minuten wandelen van Strand van Calvi, Haven van Calvi en La Pinède. Ook Kerk van Ste-Marie-Majeure en Tour de Sel liggen op 2 km afstand. Station Calvi ligt op 13 minuten wandelen.