Mooie vakantievilla met privézwembad in Calpe (Costa Blanca) voor 8 personen, met vier slaapkamers en drie badkamers verdeeld over twee verdiepingen. Alle slaapkamers hebben airconditioning.
INTERIEUR: Deze villa bestaat uit de BEGANE GROND met een ruime woonkamer met SAT/TDT-TV en toegang via enkele treden naar de open eetkamer en het zwembadgedeelte. Er is een volledig uitgeruste aparte keuken met gasfornuis en vaatwasser. Een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een badkamer met douche. De EERSTE VERDIEPING bestaat uit twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden, waarvan één met een en-suite badkamer met douche. Een slaapkamer met een tweepersoonsbed en tot slot een badkamer met douche.
EXTERIEUR: Ruim terras met een driehoekig zwembad van 9x10 met Romeinse trappen en buitendouche. Een aangenaam gemetselde barbecue om buiten te eten en er is parkeerplaats voor 3 voertuigen op hetzelfde perceel.
LOCATIE: De villa is gelegen in een residentiële woonwijk, op slechts 1 km van het strand van La Fustera en op 2 km van het strand van La Fossa, evenals alle restaurants en alle andere voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt bevindt zich op 750 m en het centrum van Calpe op 4,5 km.
OPMERKINGEN: Gratis WiFi. Huisdieren tot 12 kg zijn toegestaan tegen een toeslag.
deze villa ligt in Calpe. Bezoek culturele hoogtepunten Altea Paleis Theater en Beeldentuin Klein-Schreuder. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Moraira Park en Ozone Bowling. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaça de Bous d'Ondara of Hipica Ondara. Bekijk onze reisgids voor Calpe
Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 63 min. rijden
Restaurants
Masala Mex
5 min. rijden
Grizzly's bar
12 min. wandelen
Farini
10 min. wandelen
Café Coral
4 min. rijden
CORAL BEACH Les Bassetes
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Chaniris - Plusholidays over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Chaniris - Plusholidays?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Chaniris - Plusholidays inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Chaniris - Plusholidays uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Chaniris - Plusholidays?
Deze villa in Calpe ligt op 2 km afstand van Cala Fustera, Cala del Mallorquí en Cala Els Pinets. Ook Playa de Calalga en Playa de la Fossa liggen op 3 km afstand.