Hotel Campestre Rancho La Lechería ligt in een landelijke omgeving en vlak bij de luchthaven in Cali. Centro Comercial Chipichape en Centro Comercial Centenario zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Rock Park en Gato de Tejada Park verkennen. Cali Botanical Garden en Zoológico de Cali zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cali
La Elvira Km 14 vía al mar, Cali, Valle del Cauca, 760043
In de buurt
Zoológico de Cali
38 min. rijden - 18.3 km
Bulevar del Río
39 min. rijden - 19.7 km
Torre de Cali
42 min. rijden - 21.9 km
Estadio Olímpico Pascual Guerrero
47 min. rijden - 22.2 km
Centro Comercial Chipichape
47 min. rijden - 23.7 km
Lokaal vervoer
Dauga Station - 58 min. rijden
Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragon Intl.) - 70 min. rijden
Restaurants
El Cortijo Del Palmar
19 min. rijden
La Fugitiva
36 min. rijden
La Barra de Manolo
30 min. rijden
La Cabaña
8 min. rijden
Aqui Me Quedo
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Campestre Rancho La Lechería
Hotel in de bergen
Een terras, een tuin en een 24-uurs fitnesscentrum vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Campestre Rancho La Lechería. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en conciërgeservice
Houtskoolgrills
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Campestre Rancho La Lechería zorgen voor veel comfort met gratis wifi en minibars.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikt Hotel Campestre Rancho La Lechería over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Campestre Rancho La Lechería?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Hotel Campestre Rancho La Lechería van één nacht voor twee volwassenen op 17 nov. 2026 min. € 58, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Campestre Rancho La Lechería?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 70000 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Campestre Rancho La Lechería inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Campestre Rancho La Lechería uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Campestre Rancho La Lechería een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van COP 600000 per voertuig.
Waar staat Hotel Campestre Rancho La Lechería?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 20 km afstand van Cali Botanical Garden, Caliwood Museo de la Cinematografía en Museo de Arte Moderno la Tertulia. Ook Estatua y mirador de Sebastián de Belalcázar en Zoológico de Cali liggen op 20 km afstand.