Hotel Bernat II ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand in Calella. Verken de plaatselijke natuur bij Playa de Calella en Playa de Pineda de Mar. Kite & Paddel Surf Centrum Catalunya en Botanische Tuin van Marimurtra zijn ook een bezoek waard. Jetskiën, kajakken en windsurfen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Calella
Avenida Turisme 42/44, Callella de la Costa, Calella, 08370
In de buurt
Platja Garbi
3 min. wandelen - 0.3 km
Playa de Calella
5 min. wandelen - 0.4 km
Faro de calella
9 min. wandelen - 0.8 km
Dalmau Park
10 min. wandelen - 0.8 km
Cala Nudista de la Vinyeta
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Calella - 17 min. wandelen
Gerona (GRO-Costa Brava) - 44 min. rijden
Restaurants
Lemon
2 min. wandelen
Bar Amigos
3 min. wandelen
Casa Carlos
3 min. wandelen
Marina
1 min. wandelen
Bar La Cantonada de La Riera
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Bernat II
Hotel met een chique stijl niet ver van Playa de Calella
Geniet van een poolbar, een terras en een speeltuin bij Hotel Bernat II. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner. Naast een spelletjesruimte en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en lokale shuttleservice
Bagageopslagruimte, gratis kranten en massage- en behandelingsruimtes
Een 24-uurs receptie, meertalig personeel en huwelijksservices
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 137 kamers hebben leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 16 per nacht)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
2 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Beach Restaurant
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Strandlakens
Terras
Volledig uitgeruste spa
2 behandelingsruimtes
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Handgreep naast het toilet
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Meer
5 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Elke dag gratis kranten
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De maaltijden voor gasten die een verblijf op basis van half- of volpension hebben geboekt, worden in het buffetrestaurant ter plaatse geserveerd.
Bij de tarieven voor half- en volpension zijn geen drankjes inbegrepen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.98 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 16 per nacht (op 150 meter afstand)
Toeslag voor kamerkluis: EUR 2 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie ES:B08815904, No, 1069201 DG7016N-0001/PF, HB003887, country:ES|stateProvince:Barcelona|city:Calella|address1:Turisme 42-|address2:|postalCode:08370, Spanish Commercial Registry, ES
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Bernat II over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Bernat II?
Vandaag, 28 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Bernat II van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 76, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Bernat II?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hotel Bernat II inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Bernat II uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Bernat II?
Dit wellness hotel ligt bij de zee, op 10 minuten wandelen van Platja Garbi en Playa de Calella. Ook Calella Gemeentelijk Museum en Hospital Sant Jaume liggen op 10 minuten wandelen. Station Calella ligt op 17 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Bernat II
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 236 van 618 beoordelingen
10 - Uitstekend
236
Gastenscore: 8 - Goed. 285 van 618 beoordelingen
8 - Goed
285
Gastenscore: 6 - Redelijk. 69 van 618 beoordelingen
6 - Redelijk
69
Gastenscore: 4 - Matig. 20 van 618 beoordelingen
4 - Matig
20
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 618 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maike
26 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De accommodatie lag op loopafstand van het strand en winkels.
De hotelkamer was schoon en netjes.
Het ontbijt was super goed verzorgd.
Maike
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Melanie
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es sind viele Schulklassen in dem Hotel. Das Essen ist gut und Jeder findet etwas, leider nur lauwarm bis kalt. Kleiner Pool. Hellhörig. Strand nicht weit entfernt. Personal immer sehr freundlich.
Melanie
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
jean francois
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre propre mais une insonorisation un peu faible...On entend bien "le gars" de l autre chambre ronfler comme un perdu..petit déjeuner et dîner très bien.. attention difficile de se garer gratuitement,
jean francois
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Oualid
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mir hat das Personal vom Hotel beeindruckt sind sehr nett und hilfsbereit. Die Lage ist super . Ich werde nochmal das Hotel buchen
Oualid
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Franciele F
11 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfeito
Incrível, quartos, areas comuns, café Incrível variedade
Franciele F
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location a short walk from the beach, fabulous friendly and accommodating staff, lovely food, fun pool. A beautiful little stay :-)
James
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Joakim
13 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nära till allt som behövs för en bra semester.
Joakim
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gabriela
29 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I like the hotel and location
Gabriela
4 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
cristina
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo muy bien, volvere sin duda
cristina
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
René
1 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nahe am Strand , schönes Zimmer . Gutes Bett. Gute Einkaufsmöglichkeiten in der Nähe
René
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kabamba Kabwe
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great customer service !
Kabamba Kabwe
7 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emily
8 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing hotel!
We had a fantastic stay at the Bernat - the food was fresh and a good variety, the whole hotel was spotless, the pool was great and the location was excellent, near to both the beach and town!
Emily
6 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
aurelie
14 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sejour au top
Sejour tres agreable dans chambre familiale
Personnel tres agreable et restaurant bien varié et tres bon
Joli decor et a proximite de tout
aurelie
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Silvia Aguilar
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
En general todo bien,personal amable y atentos, la comida muy buena y variada,la playa justo al lado las actividades que ofrecen para los niños y adolescentes muy buenas,algunos espectáculos por la noche también son excelentes y divertidos,sin duda volveremos nos llevamos un buen recuerdo del hotel
Silvia Aguilar
14 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ayman
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Service and staff very friendly
Ayman
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helen
11 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So close to the beach and facilities are great. Food is lovely, staff are friendly and room was very clean and comfortable.
Helen
5 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Antonio
8 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buena estancia, hotel muy bien cuidado, habitaciones limpias, bonitas y modernas.
Desayunos muy buenos.
Antonio
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Niklaus
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
The breakfast was very good!
Niklaus
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gift Ouma
5 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
very clean good personnel and family friendly
Gift Ouma
3 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bishoy
26 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very warming staff. Breakfast buffet is great.
Bishoy
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Reza
12 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir sind immer wieder gerne da.
Reza
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Clara
28 mrt 2024
Excelente todo !
Clara
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
J
21 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Family trip.
J
5 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Reza
13 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr familienfreundlich
Reza
10 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Boldescu
23 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten