Checkin Garbí ligt vlak bij het strand in Calella. Verken de plaatselijke natuur bij Playa Fenals en Strand van Lloret de Mar. Kite & Paddel Surf Centrum Catalunya en Botanische Tuinen van Marimurtra zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Calella
Passeig De Les Roques 3-5, Calella, 08370
In de buurt
Platja Garbi
1 min. wandelen - 0.1 km
Playa de Calella
2 min. wandelen - 0.2 km
Hospital Sant Jaume
6 min. wandelen - 0.6 km
Faro de calella
11 min. wandelen - 1.0 km
Cala Nudista de la Vinyeta
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Calella - 13 min. wandelen
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 64 min. rijden
Restaurants
Lemon
3 min. wandelen
Café Bar Top
3 min. wandelen
Casa Carlos
3 min. wandelen
Blue Bar Beach Club
2 min. wandelen
Burger King
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Checkin Garbí
Hoogtepunten van de accommodatie
Geniet van een poolbar, een terras en een spelletjesruimte bij Checkin Garbí. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Naast een wasserij en autoverhuur ter plaatse, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een pool- of biljarttafel
Een kluis bij de receptie, een receptieruimte en een automaat
Bagageopslagruimte, conciërgeservice en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
De 150 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Flatscreentelevisies met digitale zenders
(kleer)kasten, gratis kinderbedden en beperkte schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 6 voor volwassenen en EUR 4 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Bubbelbad
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (alleen op werkdagen)
Buiten
Rechtstreekse toegang tot het strand
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
2 gebouwen
7 etages
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Meer
Airconditioning
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 7 oktober tot 21 maart.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 6 voor volwassenen en EUR 4 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HB-000249
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Garbi Calella
Garbi Hotel
Hotel Garbi
Hotel Garbi Calella
Garbi Hotel Calella De Palafrugell
Checkin Garbí Hotel Calella
Checkin Garbí Hotel
Checkin Garbí Calella
Checkin Garbí Hotel Calella
Checkin Garbí Hotel
Checkin Garbí Calella
Hotel Checkin Garbí Calella
Calella Checkin Garbí Hotel
Hotel Checkin Garbí
Hotel Garbi
Checkin Garbí Hotel
Checkin Garbí Calella
Checkin Garbí Hotel Calella
Veelgestelde vragen
Beschikt Checkin Garbí over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Checkin Garbí?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Checkin Garbí inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Checkin Garbí uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Checkin Garbí?
Dit hotel in Calella biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt vlak bij Playa de Calella en Platja Garbi. Ook Calella Gemeentelijk Museum en Hospital Sant Jaume liggen op 10 minuten wandelen. Station Calella ligt op 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Checkin Garbí
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
8,2
Locatie
7,2
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 60 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 60 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 60 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 60 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 60 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
8/10 – Goed
Yagoubi
Reisde met familie
14 aug 2021
Yagoubi
5 nachten verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Andreea, Nijmegen.NL
31 jul 2017
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Closet to beach
Reception people are free. Roof. Mean. They treat a lot of guest as they make you a favour that you can stay at the hotel.
Cleaning excellent and nice ladies.
Food not so much as in fotos.
PARKING 6 euros per day. And this if you find place. You have to pay each day apart. Can't pay all in one time.
IT IS NOT PET'S FRIENDLY. You can't take the dog anywhere in the hotel. If the pet is noisy thay can take you out.
Extremely disappointed and I've seen a lot of guest complaining about many aspects at reception.
Andreea
6 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
22 aug 2016
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Simpel hotel
Het grootse pluspunt aan het hotel is dat er een sea view is. De kamer was zeer klein en simpel, wat niet altijd een minpunt is. Het zwembad is zeer klein en ligt aan de straatkant van het hotel, maar we hadden wel altijd plaats. Als je de kans krijgt vraag dan zeker naar een grotere kamer, want zij hebben kamers met een balkon waar je kan zonnen met een zicht naar de bergen en zee, daar waren wij spijtig genoeg te laat mee. Perfect hotel voor studenten, maar niet voor families. En de wifi is alleen gratis in de lobby en bar, maar is zeer zwak. Voor wifi in de kamer moet je appart betalen.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Jyri
Reisde met een groep
5 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Jyri
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jean yves
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jean yves
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
HENRIQUE
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maravilhoso!
HENRIQUE
3 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Miriam
14 sep 2025
Miriam
1 nacht verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Serge
Zakenreiziger
8 sep 2025
Negatief: Personeel en service
Serge
4 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Lucia
Reisde met familie
2 sep 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lucia
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Laëtitia
Reisde met familie
27 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Super accueil, magnifique chambre, terasse vue mer au 8ème étage, personnels du restaurant, de l'accueil, femmes de ménage adorables et serviables, très propre, chambre et parties communes.
La personne qui s'occupait de notre chambre était une perle, nous n'avons jamais eu un ménage quotidien dans un hôtel aussi soigné. Un grand merci à Saïda 🙏
Par contre, chambre très mal insonorisées, réveillées tous les matins à 7h, par les voisins qui parlaient dans la salle de bain, comme s'ils étaient avec nous. On entendait même leur chien marcher et manger ses croquettes. Quel dommage, impossible de se reposer en vacances !
Restauration type Flunch, peu de légumes et moyen mais vu le prix de la demi-pension, il ne faut pas se plaindre.
Un bon séjour grâce à notre chambre et notre immense terasse sur la Mer et les employés !
Laëtitia
6 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Mihaela
26 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Mihaela
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Ra
12 aug 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Zimmer sind sehr alt und alles sehr hellhörig
Ra
1 nacht verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
carmen, santa coloma de gramanet
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
No volveré
carmen
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Soraya
3 aug 2025
Soraya
2 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
christophe
Reisde met familie
30 jul 2025
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
christophe
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Montserrat
Reisde met familie
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy agradable todo genial 😁 ,la comida ,la piscina todo genial volvere
Montserrat
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Enrique
14 jul 2025
Enrique
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Maria
6 jun 2025
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Negatief: Netheid
Maria
14 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Ariosvaldo
2 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Atendimento e localização!
Muito bom atendimento e localização.
O quarto era confortável e a vista, de frente para o mar, maravilhosa.
Ariosvaldo
2 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Floriane
Reisde met partner
29 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Les parties communes ont été rénovées et sont très belles, le petit déjeuner est très bien mais les chambres sont très vieillottes et très mal isolées
Floriane
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
sandrine
Reisde met partner
3 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Juste quelques petits détails
1 coffre fort ne fonctionne pas
Pas de climatisation
La porte fenêtre pour le balcon ne se ferme pas a clef
sandrine
5 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
JOSÉ ÓSCAR
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gustó el restaurante
JOSÉ ÓSCAR
2 nachten verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
ACHOT
21 sep 2024
Positief: Netheid
La note 3 sur 5
Restauration assez bonne.. les chambres moyennes, l'emplacement idéale
ACHOT
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Arianna
Reisde met familie
15 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo rapporto qualità prezzo, posizione ottimale fronte mare e vicino al centro ed a tutti i mezzi di trasporto. Personale gentile e disponibile. Consiglierei all' atto della prenotazione di richiedere una camera con balcone o vista mare.
Unica pecca poca organizzazione durante il buffet