dit appartement ligt in Vila Moraes, een wijk in Caldas Novas. Bezoek Casarao en Monumento das Águas Quentes, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Serra de Caldas staatspark en Staatspark Serra de Caldas. Hot Park en Tropical Thermas Club - Unit II zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Caldas Novas
R. 18, QD 68 LT 1-R BAIRRO TURISTA II,, Caldas Novas, GO, 75696-136
In de buurt
Praça Mestre Orlando
8 min. wandelen - 0.7 km
Tropical Thermas Club - Unit II
10 min. wandelen - 0.9 km
Feira do Luar
12 min. wandelen - 1.0 km
diRoma Acqua Park
18 min. wandelen - 1.6 km
Acqua Park diRoma (waterpark)
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Caldas Novas (CLV-Nelson Ribeiro Guimaraes) - 8 min. rijden
Restaurants
Pub zero grau delivery
7 min. wandelen
Castelo dos Pães
11 min. wandelen
Pit Lanches 20-v
4 min. wandelen
Pamonharia Central
11 min. wandelen
Pit Stop Lanches
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Alta Vista – Achei Ferias
Dit rookvrije appartement beschikt naast 4 buitenzwembaden over een kinderzwembad en een conciërgeservice. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een 24-uurs receptie. Dit appartement heeft gratis wifi, een microgolfoven en een douche.
In dit appartement in Caldas Novas is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De locatie beschikt over 4 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Eten en drinken
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Conciërgeservices
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 4 augustus 2025 tot 3 augustus 2027 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 12963
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Alta Vista AF
Alta Vista – Achei Ferias Apartment
Alta Vista – Achei Ferias Caldas Novas
Alta Vista – Achei Ferias Apartment Caldas Novas
Veelgestelde vragen
Beschikt Alta Vista – Achei Ferias over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 4 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Alta Vista – Achei Ferias?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Alta Vista – Achei Ferias inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Alta Vista – Achei Ferias uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Alta Vista – Achei Ferias?
Dit appartement ligt in Vila Moraes, op 15 minuten wandelen van Praça Mestre Orlando, Matriz-kerk en Casarao. Ook Tropical Thermas Club - Unit II en Kitakas Park liggen op een kwartiertje wandelen.