Albergue Albor - Hostel ligt in Caldas de Reis. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Natuurpark Ría de Barosa en Fervenza de Segade Caldas. Daarnaast kun je ook Casa Museo De Rosalía De Castro en Fundación Camilo José Cela bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Termas de Cuntis en Pazo de la Saleta zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Caldas de Reis
Santiago de Compostela (SCQ-Lavacolla) - 48 min. rijden
Restaurants
Fogar Do Peregrino
7 min. rijden
A Cabaza
6 min. rijden
O Cuberto
5 min. rijden
A adega
7 min. rijden
Muiñada de Barosa
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Albergue Albor - Hostel
Hoogtepunten van de accommodatie
Geniet van een terras, een vuurkorf en een tuin bij Albergue Albor - Hostel. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een entertainmentruimte buiten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een cadeauwinkel
Barbecues, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort dankzij luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
6 badkamers met regendouches en haardrogers
Terrassen of veranda's, gemeenschappelijke keukens en vaatwassers
Zijn huisdieren welkom bij Albergue Albor - Hostel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per verblijf.
Hoe laat kan ik bij Albergue Albor - Hostel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.30 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Albergue Albor - Hostel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Biedt Albergue Albor - Hostel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Waar staat Albergue Albor - Hostel?
Dit hostel in Caldas de Reis bevindt zich op enkele stappen van Romeinse brug over de Río Bermaña en op 2,4 km van Fervenza de Segade Caldas. Ook Natuurpark Ría de Barosa en Termas de Cuntis liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.