
Vakantie en citytrip naar Calas
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Tophotels in Calas

Hôtel et Restaurant La Bastide Bourrelly – Mathias Dandine
Place Albert Florens Cabries Bouches-du-Rhône
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 212 per nacht van 20 apr tot 21 apr
€ 212
20 apr - 21 apr
inclusief belastingen en toeslagen

Toyoko Inn Marseille Saint Charles
25 avenue du Général Leclerc Marseille
De prijs is € 81 per nacht van 19 apr tot 20 apr
€ 81
19 apr - 20 apr
inclusief belastingen en toeslagen

Maisons du Monde Hôtel & Suites - Marseille Vieux Port
43 Quai des Belges Marseille Bouches-du-Rhone
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 129 per nacht van 19 apr tot 20 apr
€ 129
19 apr - 20 apr
inclusief belastingen en toeslagen
9,2/10 Wonderful! (1.109 beoordelingen)
A lovely small hotel right in the heart of Vieux Port. My room was very quiet, nothing to hear from the many enthousiastically used claxons outside ;-). Many lovely things to see and do at walking distance: museums, Le Panier, Plage des Catalans, Gare de St Charles.
Beoordeeld op 3 mei 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Populaire plekken om te bezoeken
Golf La Cabre d'Or
Je kunt op vakantie in Cabries ook een keer een balletje gaan slaan op de golfbaan van Golf La Cabre d'Or. Ontdek het platteland wanneer je hier in de omgeving bent.
Speedwater Park
Neem het gezin mee naar Speedwater Park en maak de hele dag plezier in dit pretpark in Cabries. Probeer de levendige bars of de charmante cafés in dit wandelvriendelijke gebied.
Activiteiten

Marseille: OM Stadiontoegang in het Orange Velodrome
€ 21
per volwassene

Vanuit Marseille: Wandeling met gids door het Nationaal Park van de Calanques
€ 35
per volwassene
100% van onze reizigers beveelt dit aan
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
